2016 Sizin için nasıl bir yıl olacak testi yap ve gör?

TEST SONUÇLARINI YORUMA YAZMAYI UNUTMAYIN! herkese +1

2016 Senin İçin Nasıl Geçecek Tahmin Ediyoruz!
Müneccim ekibi bu sefer nokta atışı yapıyor!

TEST İÇİN TIKLAYIN...

2016 Sizin için nasıl bir yıl olacak testi yap ve gör?

Güncellemeler:
BANA BU ÇIKTI :)

Aileyle dolu bir yıl olacak!
2016, aslında senin çok önemli bir şeyi fark ettiğin bir sene olacak: AİLE! Evet aslında hep farkındaydın, hiçbir zaman "hayırsızın teki" olmadın :) Ancak yabancılardan gördüklerinden mi olsa gerek, yoksa gerçek samimiyeti ailede bulduğun gerçeğinden mi olsa gerek, onlara yeni yılda fazlasıyla bağlanacaksın. Ve biliyor musun, kendini oraya ait hissedeceksin. Bir nevi mutluluğu bulacaksın. Özendik be sana :)
testimiz güncelllllllllllllllllllllll
eig seçecem +1 vericem az yorum gelmiş hadi arkadaşlar
eig sececem erkek gorus yok

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

 • 2016 senin sağlık senen olacak!
  2016'da, belki de insan hayatındaki en önemli şeyi bulacaksın: Sağlık! Kiloluysan kilo verecek, çok zayıfsan normal seviyeye geleceksin. Ve en önemlisi de yıllardır düşündüğün sağlıklı beslenme + düzenli sporu elde edeceksin. Ve aslında böylelikle hem yaşam kaliten artacak hem de olaylara daha soğukkanlı bakabileceksin! Kendine güvenin artması da cabası :)

  0|1
  0|0
 • 2016 senin için hayallerini gerçekleştireceğin bir yıl olacak, yani rüya gibi bir sene: Bundan bir 20 yıl geçse dahi 2016'yı hatırlayıp, "Evet benim senemdi" diyeceksin. Peki önceki senelerden farkı ne olacak? Şöyle olacak, pek tabii ki sana veya yaşantına sihirli bir değnekdeğmeyecek, sadece olaylarave insanlara bakış açın değişecek. Ne olursa olsun pozitif bakmayı, enseyi karartmamayı öğreneceksin, sayın güzel hayallerin insanı :)

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...