Lütfen bakar mısınız?

Şimdi şöyle bir sorunum var benim fizigim ve yuzum de bir sorun yok güzel dans ve bale yapıyorum bunları kullanarak fakat kullaklarım kepçe ve ben bunu baya sorun yapıyorum saçlarımı toplamaya utanıyorum sizce abartıyomuyum yoksa ameliyat olmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• abartıyorsun bence her güzelin bir kusuru vardır derler belkide sana yakışıyordur?

0|0
    0|0
    • Yakıyo aslın da ama begenmezler dalga geçerler diye utanıyorum

• Su ismim 19

• İsmin çok güzel birde yaşın daha büyük olsaydı keşke 😊

En İyi Kız Görüşü

• Ameliyat olabilirsin benim bir arkadasımda oyleydi yazın sıcakta bile salık bırakıyordu ameliyat oldu şimdi çok rahat hayatım bile değişti diyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Benim de biri öyle diğeri normal. Ama umurumda bile değil

0|0
    0|0
    • Sana kotu birsey diyorlar mı

• döverim bir şey diyen olursa :D kafasını gözünü patlatırım :) şaka bir yana şeyimd eolmaz ne dedikleri

• Iste morelim bozulur benim yine de güzelik bir bayan için önemli

• Allah'ın verdiği güzelliğe bahane bulma, o seni en güzel şekilde yaratandir...

0|0
    1|0
    • Evet doğru söylüyosun ama istemeden bir insanların vereceği tepkiyi bilmediğim için utanıyorum

• Peki sağol 😀

• Sen sağol... Ne demek !

• abartıyosun

0|0
    0|0
    • Bu kotu birsey degil mi yani

• Çok sağol ya gercekten ciddiye alman benim için önemliydi ben dalga gecicelet diye utandıgım bir konuydu

• sende sağol ne demek ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma kafana her güzelin bir kusuru olur çok sıkıntıysa ameliyat ol

0|0
    0|0
  • kepçe kulaklı ünlüler ne yapmış bir bak bakalım

0|0
    0|0
    • Baktım morel oldu ya gercekten

• he işte kızcazım öyle şeylerde bir bakacan.. o kadar yeteneklisin kulakların kepçe halini kim taksın.. takana sen 5 tak :))

• Ay sağol canım

Yükleniyor...