Otobuste ya da minibuste vs?

Ben cok defa taciz edildim sesimi cikaramadim cikarmadikca da b3nde istiyorum saniyorlar ama rezillik cikar nasil ses cikaririm. Taciz edilen oldu mu hic

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadasin basina boyle bisey gelmis. Topacin biri metroda arkadasin dalgasini tutmus. Arkadasda bir durak sonra inmis. Bana denk gelecekki bakalim bidaha yapmaya el kol bulacakmi😆😆😆 iki taraf raziysa diyecek bisey yok ama kadin rahatsizsa bu durumdan ses cikarmali

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Önce uzaklaşmayı dene tekrar yaklaşıyorsa ses çıkarmaktan korkma.

2|0
    0|0
  • Sesinincikar onu komaya sokacak insanlarda vardir orda elbet

2|1
    0|0
  • Bizim millet hep ahlak bekçisi tabi ses çıkarmazsan seninde istediğini sanırlar. Napiyon sen ya diye en ufak bağirarak tepkinde onun ağzına sıçarlar. Ve o yapanda bir daha yapmaya cesaret edemez.

3|0
    0|0
  • Sis sesisnizi cikarmadigini icin boyle oluyor biri bisi dese adami oraya sererler korkmayin söyleyin gereken yapilir bu yavsaklarda bundan vaz gecerler

2|0
    0|0
  • Bende edildim cok hemde :/ ama gğzel bisi sjsjs

2|0
    0|0
  • İgrenc bir durum

2|0
    0|0
  • ikizie birden yükleniyorlar ^-^

https://www.youtube.com/watch?v=S0WT_oeKBkE

0|0
    1|0
  • Sanirim bir kere tacize ugradim ankarada olmustu kiz ben kactikca beni sikistiriyodu

1|0
    0|0
  • ne yazıkki toplu taşımada sıkıntı büyük. ama baynlardada kendini sürtenler var onlar yüzünden oluyor bunlar.

1|0
    0|0
  • Bana yaptılar bir kere ya 3 tane benden büyük kız

1|0
    0|0
  • ben hiç öyle bişi yapmam asla ama tam tersi oldu ayakta bekliyorum kızlar gelip önümde dikeliyor sürtünüyorlar oysa bende kaçıyorum çünkü yanlış anlaşılmasından
    korkarım çekinirim bir elimle tutunurum bir elimi cebime sokarım kimsenin bir yerine
    degmesin die çekinir korkarım o yüzden o işler bana göre değil

0|0
    0|0
  • eğer ki hoşlanıyorsanız sıkıntı yok birde yanlışlıkla olmuş ta olabilir devamlılığı varsa engelle

0|0
    1|0
  • vbencede sesini cikar ki temiz bir dayak yesinler

1|0
    0|0
  • Sesinizi çıkarın

1|0
    0|0
  • aynen benide kızlar taciz ediyo

0|0
    1|0
  • Hadi canım yani hiç mi zevk almadın?
    Dürüst ol bizbizeyiz -.+

0|0
    2|1
  • yav ben bile rahatsız oluyorum siz nasıl olmuyorsunuz... metrobüs de kac defa kızlar yaslandı bana bir bilseniz

0|0
    0|0
  • ya bir kez karşılaşmadımkş böyle bişey görsem boş durmazdım. Ama 14Dkda bir amca dedeye dayıyodu o aklıma geldi krize girmişti otobüs

0|0
    0|0
  • Çok oluyor, kızlarda yapıyor hatta. :D

0|0
    0|0
  • Yanlis yapiyosun direk tokadi bas o serefsizi orda linç ettir

0|0
    0|0
  • Bence sesini cikar tepkini göster cunki senden yüz bulduğunu zannederek herkese aynı davranir

0|0
    0|0
  • beni yapmadılar

0|0
    0|0
  • Bazen kizlarda yapiyor, yalansa soyleyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır ama söylemelisin hatta bazılarına bitane yapıştırmalısın

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim seydir! Cıkar sesini susma.. Rezil olsun öyle pislikler.

1|2
    0|0
Yükleniyor...