Din üzerinden 600 bin tl kazanmak caizmidir?

nihat hatıpoğlu bir memurun 25 yılda kazandıgı parayı 1 ayda kazanıyor din anlatarak sizce bu kadar doğru bu kadar para sizzce fazlamı 1 ay için

Güncellemeler:
nihat hatıpoğlu bir memurun 25 yılda kazandıgı parayı 1 ayda kazanıyor ramazan ayında alıyor sizce bu kadar para alınması uygun mu bir din adamı için 1 ay için

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Caiz mi değil mi bilmiyorum ama hak ediyor. Yurdum insanına devamlı masal anlatıp birbirinden cahilce sorularına sabırla cevap verecek insan lazım zaten.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O adam televizyon programı yapıyor dolayısıyla aldığı para normal yani helal. Önemli olan parayı nasıl kullandığı eğer bu parayı kabaldan alıp fakire fukaraya dağıtıp ya da diğer hayır işlerinde kullanıyorsa çok daha fazla sevaba girer yok kenda syrimenkullerine ek yapıyorsa o zaman Allah bilir birşey demiyorum Allah affetsin hepimizi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence Başkasının aldığı parayı düşünmek yerine kendi hayatına odaklanmalısı

1|0
    0|0
  • İşin neyse ona göre para alırsın isterse milyar dolarlar olsun helalse caizdir haram 1 tl de olsa caiz değildir. Helal yoldan kazandığına eminse evet aldığı para caizdir ve tabi zekatını ödüyorsa...

1|0
    0|0
  • Ben aliyorsam caiz ben degil baskasi aliyorsa caiz degil:);)

0|0
    0|0
  • Allahin adiyla kazanc saglamak (din tuccarligi) dogru degildir

0|0
    1|0
  • Sonuna kadar hak ediyor bence

1|0
    0|0
  • çok güzel bir soru

0|0
    0|0
  • Nasıl kullandığına bagli;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• açıkçası kim nasıl ne kadar ne yaparak kazanıyor-u 3. kişiler olarak konuşmamız ancak gıybet edip-dedikodu yapıp yanlışa düşmemize ve günaha girmemize sebep olur. Adam nasıl kazanıyor nasıl harcıyor kazanıyorr mu kazanmıyor mu bilemeyiz bizi de ilgilendirmez onun, bizim gibi hesap vereceği sadece Allah var. Sakın taraf olduğumu düşünmeyin ben kendisini takip etmem bile. Sadece sorduğun sorunun seni yanlışa düşürmesini istemediğim için uyarmak istedim. Selamlar..

1|0
    0|0
  • tv ile alakalı bişey dinle değil aslında insanlar izlemese alamaz

0|0
    0|0
  • Millet izlemezse oda bu parayı kazanamaz, bu kadar basit...
    Yine sorun bizde yani boşver.

0|0
    0|0
  • Ne kadar dert oldu milete adamin kazsndigi para. adam profesör alanında iyi. Programi da izleniyor kazaniyor. bu nasil kafa ya din uzerindenmis. sen de islam pofesoru ol yap program kazan arkadasim

1|0
    0|0
  • Nesi yanlış :D

1|0
    0|0
  • Haram yolla mi kazaniyor parayi? Sen parasi yerine anlattiklarini dinle

1|0
    0|0
  • onu o bilir sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • değildir fakat yobazlara her şey sebest çünkü onlar öyle düşünüyor utanmadan din tüccarlığı yapıyorlar.

0|0
    1|0
  • Dinden para kazanmak haramdır, her elçinin bile mesleği vardır hiçbiri dini meslek edinmediler

0|0
    1|0
  • Caiz neden caiz olmasın. Adam çalmıyor, çırpmıyor.

0|0
    0|0
  • gerçek mi bu rakam gerçekse çok kötü

0|0
    1|0
Yükleniyor...