Neşet Ertaş hayranı olan kız hakkında ne düşünürsünüz?

Neşet baha dinleyen kızler için fikirleriniz nedir? İticimidir sizce? Yoksa tuhafmı? Normalmi?
Neşet Ertaş hayranı olan kız hakkında ne düşünürsünüz?

• Şahane!
    0% (0)91% (10)67% (10)Oy Ver
  • Normal..
    75% (3)0% (0)20% (3)Oy Ver
  • Çok itici :/
    25% (1)9% (1)13% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• Neşet Ertaş dinlemekle anketteki şıkların alakasını asla çözmek istemeyeceğim.
    Neşet Ertaş veya herhangi bir sanatçı dinlemek kişinin kendiyle olan monologlarıyla alakadır, bunu kalkıp da millete anket sunarak kendini beğendirmeye çalışmak ne yaman saçmalıktır.
    Herhangi bir sanatçıyı dinlemek insanı itici yapmaz, çekici yapmaz, şahane de yapmaz.

0|0
    0|0
    • burada kalkipta seninde "benim kapasitem cok yuksek, milleti aşağılayım, hiç kimse istediği birşeyi yapmasın, herşey sacmalıktır" düşünceni de ben çözme gereği duymuyorum. Bu sitede istediğim soruyu sora bilme hakkım var. Sen hayatta herşeyi ciddiye alma, eğlencesine bak. Sadece bir kaç eleştiri almıştım kız Neşet Ertaş dinlermi diye, ve gercektende tuhaf birşey mi diye öğrenmek istemiştim. Yalnız senin şu davranışın hiç hoş değil, konuları başka bir yana cekiyorsun. Ama son söylediğin cümleyle hemfikirim. Buarada gercektende kendimi beğendirme cabalarına girmiyorum, zaten kendimi beğenecek kadar özgüvenim var, kendimi beğenmeyimde seni mi beğeneyim? Şu sacma olan, herşeyi yalnış görme aşağılık düşüncelerini birdahakine kendine bırak. Vesellam.

• Normal.

1|0
    0|0
Yükleniyor...