Psikoloji ve hayat. Universiteyi birakmak. İssizlik. ?

Arkadaslar merhaba 2 saat ugrasibyazi yazmistim ama biseyler oldunkayboldu gitti. Oncelikle yaziyi okuyon herkese tesekkur ederim. Ben oncelikle 15 yasindan beri calisan bir insanim. Universiteye gidenene kadarda hic bir derdim yoktu. Universitede yurda kayit olduk. Tabi hersey oyun gibi geliyordu. Yurt nedir universitede nedir. Oraya arkadaslarimi goturebilirmiyim. Hrpsi birnoyun gibi. Neyse gittik okula ilk gun uyandim. ya dedim ben nerdeyim. Sonra anladim yurt burasi. Biraz zorlandim filan ama kendi kendime soz verdim. Ne kadar zorlanirsan zorlan okulu bitirmeden donmek yok diye. Oyle boyle gunler geciyordu. 8 ay gecmisti artik evi pek ozlemiyordum. Sonradan panik atak oldugunu anladigim durum oldu. Oylesine siddetliydiki yani anlatamam. 3 gun basim dondu. Artik ne olduysa. Ama ne olduysa icime attim. Aileme bir sikinti vermemek. İcin ogunder beri eskisi gibi degilim. Okulu 2. Siniftan yarida biraktim. Eve geldim kac zamandir mutsuzum issizim aramadigimdan degil kucuk bir yerde yasiyorum is yok. Paramda yok haliyle iste universite sinavlarina girecegim bazi insanlar artik beni eskisi kadar onemsemiyor neden onemsesinler ki ben bile kendimi onemsemezken ilac kullandim biraz psikologada gittim. Cok faydasi ilmadi. Bizim ailedeb genetik. Uzun lafin kisasi bu durum hakkindaki goruslerinize ihtiyacim var. İyi veya kotu her yorum icin tesekkur ederim. İyi gunler.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sizofrenisin gcmis olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...