En sevdiğiniz göz rengi hangisi?

Bu sıralar gözlere taktım şu Aslıhan Gürbüz ve Tuğba Büyüküstün'ün gözlerine tam olarak ne deniyor ela mı bal rengi mi bilmiyorum ama bitiriyorlar beni sizce hangi göz rengi?

• Kahverengi
    25% (7)21% (4)23% (11)Oy Ver
  • Mavi
    14% (4)32% (6)21% (10)Oy Ver
  • Yeşil
    18% (5)32% (6)23% (11)Oy Ver
  • Ela
    39% (11)15% (3)30% (14)Oy Ver
  • Diğer
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• Sağlıklı olsun da hepsi güzel. bu arada her kahverengi gözlü insan aynı zamanda mavi gözlüdür. Yani kahverengi gözlülerde kahverengi arkasında mavi pigmentlerde vardır. Günümüzde lazer ile kahverengi gözlülere kahve pigmentlerini arkaya iterek mavileri ortaya çıkartıp 20 sn de mavi gözlü yapıyor dr lar. Mavi ya da yeşil göz aslında doğuştan bir anomalidir kusurdur. Mavi-yeşil göz genetik bir eksikliktir. Bilimin tıbbın yalancısıyımama gerçek bu arkadaşlar..

1|1
    0|0
    • bizi aydınlattığın için teşekkürler bir araştırmak lazım =)

• rica ederim, araştırın tabii. ne var ki araştırmalarınızda bulduklarınız size aktardıklarımdan farklı çıkmayacaktır. fil hakikat büsbütün dile dökülenler doğrudur ayrıca, tamam tamam sustum :D

• Pembe.

0|1
    0|0
  • Açık kahverengi , Bal rengi (kehribar) , yeşil ve ela. En sevdiklerim
    Ama gözün rengine değil şekline önem verenlerdenim :)

0|1
    0|0
    • gözün şekli nasıl oluyor bozkürt kardeş :D çekik gözlü falan diye mi ayırt ediyorsun =)

• farkındayım dostum bir Türkan Şoray'ın gözleri etmez bütün renklileri toplasan. =)

• Hah işte kendinde bir örnek vermiş oldu :) Bu arada kahverengide bir renk :D

• Kişiden kişiye görünüşü değişir ama ela diyelim. Bazılarına mavi daha çok yakışıyor.

0|1
    0|0
    • aynen ama son bir kaç gündür parlak açık yeşil gözlüler dikkatimi çekiyor klasikleşmiş zevklerim değişmeye başladı hayırdır inşallah :)

• Mavi

0|0
    0|0
  • Ela çok yakışıyor bence genele.

0|0
    0|0
    • bazılarında çok itici duruyor aga burunu kemerlilere gitmiyor mesela minyonlara da gitmiyor bence minyonların ki siyahımsı olmalı.

• Kendisininsevdikten sonra herşeyini severim köpeğini bile. göz renginin lafı bile olmaz :)

0|0
    0|0
  • Ela gözlüm ben bu ekden çekip gidersemmm

0|0
    0|0
  • sarı renk

0|0
    0|0
Yükleniyor...