Kızları tavlamaktan sıkıldım. Ne yapabilirim?

Arkadaslar merhaba ben artık kızları tavlamaktan bıktım usandım. Günde ortalama 4 kız tavlıyorum ki bunlar günlük rutine bağlandı iyice. Sabah işe giderken otobüste 1 öğle yemeğinde 1 iş merkezinde 1 ve akşam eve dönüşte 1 kız tavlıyorum. Kız tavlayamadığım anda çok mutlu oluyorum artık. Yahu tramvaya biniyorum ve inerken en az iki kız tavlamış oluyorum. Evlenmek istiyorum ama karşıma gerek ailem gerek arkadas cevrem gerek kendi bulduklarım olsun denemek için sohbete başlıorum iki dk da eve atmaya razı hale getiriorum. Artık bu durumdan şikayetçiyim. Ne yapabilirm?

Güncellemeler:
Arkadaslar MALESEF kızları yatağa atmayı öğrendim ben temiz ve ahlaklı birini ayırt etmeyi arıyorum. Normal ve aklında cinsellik olmayan birini yatağa atmayı öğrendik ama dediğim gibi düzgün kız bulmayı öğrenemedik.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• erkek tavla

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşıldım galiba ben ürüst bir kızı nasıl ayırt edebilirim. Edepli dürüst ve ahlaklı birini ayrıt etmenin yolunu hiç öğrenemedim bu güne kadar MALESEF yatağa ikna etmeyi öğrendim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklere geçebilirsin madem kızlarda son noktaya geldin.

0|1
    0|0
    • Yok öyle değil. Ben sadece dürüst kızları ayırt etmenin nasıl olacagını bilmiyorum. Bu zaman kadar hep yatağa ikna etmeyi öğrendim malesef :(

• o zaman sende de bir yanlışlık var. bir kadının kalbine nasıl gideceğini değil de başka şeyleri biliyorsun. kadına duygusal olarak yaklaşsan o da öyle yaklaşır.

• Ama insan evlenecegi insanın nasıl biri oldugun bilmek için biraz onu denemek ister kız erkek farketmez herkes böyle düşünür diorum.

• Erkekleri tavlamaya basla o zaman.

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşıldım galiba ben ürüst bir kızı nasıl ayırt edebilirim. Edepli dürüst ve ahlaklı birini ayrıt etmenin yolunu hiç öğrenemedim bu güne kadar MALESEF yatağa ikna etmeyi öğrendim.

• Bul o zaman. Iyi geceler.

• iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş sen nerenin ruh hastasısın

0|0
    0|0
  • Vaybe sen neymişsin bende neden buralarda kız yok diyordum demek hepsini sen tavlamışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...