Ailem Ayrımcılık Yapıyor?

Başlıkta belirttiğim gibi 3 kardeşiz bir abim var bir ablam var ikiside evlendiler evlenmeden önce annem neyi var neyi yok abime verdi paraydı puldu kıyafetti herşey yapıldı aynı şekilde ablamada abime değil de hala daha ablama paralar veriliyor ortada düşük miktarlı bir para da söz konusu değil ablamın banka hesabına 10.000 TL yatırılıyor ama ben bir ehliyet alayım para verin diyorum demedikleri kalmıyor kin nefret kusuyorum ablam abim hiç biriyle aram iyi değil sizce neden böyle yapıyorlar ailemden soğuyorum bu yüzden.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin yine iyi. Bizde de var. Aynı senin durum. Ben askere gittim geldim abim bedelli yaptı. Ailem millete oğlunu övüyo bizimkide bedelli yaptı diye. bir kez olsun beni insanlara anlatmadı. Ve askerde kaza yaptığım halde evdekilere haber verilmesine bile engel oldum ben ailem üzülmesin diye. Sanki üzülen olacaktıda. Hep aşağılandım bir kere övülmedim. Psikolojim alt üst ben Napayım ya

0|0
    0|0
    • Kelin ilacı olsa başına sürermiş ama bu gidişle yakında suratlarına bakmıycağım.

• valla çokta takılmıyorum aslında ya kendine düşman ediyorlar beni

• Aynen öyle benide. Ama işimi oturtup yuvamı kurup aile kavramı olarak hiçbirinin yüzüne bakmayacam. Kendi ailemi kurup hayatıma devam edicem. Hiçbir zaman kendi ailem gibi olmayacam çocuklarıma ! Allah nasip ederse hepsine eşit davranacam...

• Valla cok zor. bir durum ya Allah sabi versin sen en. kucuklerimisin?

0|0
    0|0
  • kardeş git çalış 1 kuruş verme evide otel gibi kullan

0|0
    0|0
    • Öyle yapmayı düşünüyorum bende

Yükleniyor...