Bunalımamı girdim Kafayımı Yedim?

Bunalıma Girdim 3 Sene önce babamı 2 sene önce Annemi ve 4 yıllık sevgilim 2 ay önce aldattı beni gerçekten Kafayımı Yedim Bunalımamı Girdim Artık Bilemiyorum Sürekli Değişik Şeyler Yapıyorm Değişik İnsanlar Falan onların dertlerine ortak oluyorm ama içim hep kan Ağlıyor. Toparlayamıyorm Kendimi Hep bir mutsuzluk var. Sizce Bu Mutsuzlugu Nasıl Giderebilirim Ve düzenli bir Hayat Yaşayabilirim.

Güncellemeler:
Bunalıma Girdim 3 Sene önce babamı 2 sene önce Annemi ve 4 yıllık sevgilim 2 ay önce aldattı beni gerçekten Kafayımı Yedim Bunalımamı Girdim Artık Bilemiyorum Sürekli Değişik Şeyler Yapıyorm Değişik İnsanlar Falan onların dertlerine ortak oluyorm ama içim hep kan Ağlıyor. Toparlayamıyorm Kendimi Hep bir mutsuzluk var. Sizce Bu Mutsuzlugu Nasıl Giderebilirim Ve düzenli bir Hayat Yaşayabilirim
Bunalıma Girdim 3 Sene önce babamı 2 sene önce Annemi ve 4 yıllık sevgilim 2 ay önce aldattı beni gerçekten Kafayımı Yedim Bunalımamı Girdim Artık Bilemiyorum Sürekli Değişik Şeyler Yapıyorm Değişik İnsanlar Falan onların dertlerine ortak oluyorm ama içim hep kan Ağlıyor. Toparlayamıyorm Kendimi Hep bir mutsuzluk var. Sizce Bu Mutsuzlugu Nasıl Giderebilirim Ve düzenli bir Hayat Yaşayabilirim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah yardimcin olsunn, kollarini ac ve dua et senin icin hangisi hayirliysa o olsun guzel yuzlu kardesim

0|0
    0|0
Yükleniyor...