Kur'an-ı Kerim'in değiştirildiğine dair neler düşünüyorsunuz?

ALLAH'ın gönderdiği 3 kutsal kitabın değiştirildiğine inanan toplumun neden Kur'an-ı Kerim'in değiştirilemeyeceğine inanması bu kadar zor.Çok garip gelebilir fakat o kitapları da eline alan insanlar Kur'an-ı Kerimide eline alan insanlardı...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• +Allahla konuştum.
    -Ne dedi?
    +Bana inanmanizi söyledi..

0|0
    2|0
    • Sevgili hanımefendi dediğim gibi üst yorumda da konuştum. Gerçekten kuran-ı kerim'i okuyup sorguluyor mu bu millet. Neye ve nereye gidiyoruz nasıl gidiyoruz diye. Neden yapsınlar ki değilmi insanları islam duygularıyla yönetmek çok kolay ne de olsa :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ayete inanıyorlar çünkü ayette öyle yazarsa değişmemiş olurmuş neremle gülsem

0|0
    0|0
    • Ezanın bile türk'çe manasını sorduğum da ben ne bileyim ne anlama geliyor diyen toplum acaba dua okurken bile ne anlama geldiğini bilmeyerek mi gidiyor bu yola ve cami hocaları neden toplumdan rızalık almadan ibadete başlıyor. Ne kadar basit ve alaycı bir tutum olmuş ibadet. Dönemin ehlibeyt katillerine şimdi tapıyorlar yazık çok yazık bu millete...

• Kulaktan dolma bir dinle yaşıyorlar bu insanları her türlü kandırırsın yeter ki işin başında Allah de

• Evet çok iyi anlıyorum katıldığınız için teşekkürler mesaj atarsanız tanımak isterim sizi kardeşim...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• inanmak için inançlı olmak lazım. inanmayanlar ve bunu istemeyenler zaten inançsız ya da yatay inançta olanlar

0|0
    0|0
  • Allah 4. Bir kitap getirmedi. Bu demektirki kuran-i kerim değiştirilmedi. Değiştirilseydi zaten allah 4. Kitabi getirirdi yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...