Türkler nasıl müslüman olmuştur?

buraya video yu bırakıyorum izlemeden ya da hiç bir şekilde bilgisi olmadan sacma sapan konusan kişilere ağır konuşurum ya video yu izle yorum yap ya da izlemiceksen yorum yapma sizle uğraşamam

Güncellemeler:
alın okuyacak bir yeriniz varsa

muhendisguncesi.com/turkler-nasil-musluman-oldu/
heyyyyy

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Kilic zoruyla kimseye bisey yaptiramazsin hrlr bizim givi savasci bir topluma asla gel grlelim mevzuya eeevt kilic olmustur ama abartildigi gibi degil dini degistirirken benzerlijler cok fazlaydi ama samanizim eksikti o eksiklikte kitapti turkler bunu kesfetti ve inandi cok sukur. Ha bide su var kardesim. Daha once inandiigmiz dinlerrle islamiyeti kiyaslayinca hangisinin kuvvetli oldugu gorursun saygilarimla.

0|0
    0|1
  • cengiz han'ın türk olduğuna dair hiçbir belge yok dünya üzerinde bunu kabul eden bir tarihçi de yok. facebook sayfalarında ve youtube'daki türkçü videolarda bu iddia dillendiriliyor sadece... adam moğol bu açık ve net birşey. moğollar da türklerden farklı bir millet. kaldı ki cengiz han övünülüp sahiplenilecek biri de değil işgal ettiği yerlerde bebeklere kadar öldüren bir caniden bahsediyoruz...

islamiyet ise tüm dinler gibi savaş ve zorlamayla yayılmıştır bu zaten bir sır değil icat yapmış gibi gelip burada paylaşman enteresan

0|0
    0|1
    • eğer bir türk lideri olursam bende öldürürdüm orda yaşıyan hayvanlarıda öldürürdüm ki korkup bana karşı koyamasınlar diye timuçin böyle yaparak iyi yapmıştır sana gelicek olursak mezopotamya k*rdü sizlerinde bebeklerinize kadar öldürcez çünkü o ermeni lideriniz artin agopyan doğuda TÜRK bebeklerini öldürttü

• artin agopyanı tanımam bilmem de önder aponun öyle bir eylemi yok pkk'nin de öyle bir zihniyeti yok sizin devletinizin jitemcisi ayhan çarkın bebek öldürülen eylemi biz yaptık diye itiraf etti

• ne yazııki anlatılan bir tarih değil , olan tarihi saptırmaktır.
    İlk müslüsman olan Türkler hazar Hunlarıdır
    ilk müslüman türk devleti Karahanlılar ve selçukludur
    sizin anlatış biçiminiz İslamı aslında hiç kabul etmeme düşünceniz değl islamı karalama düşüncenizdir bu yüzden biz Türklerede bu tarz videolar izleterek
    karalama kampanyası ile ülkeyi bölmeye çalışıyorsunuz

Kimse Göktürkleri Cengiz Khanı ya da moğolları sizin kadar kötülemedi
    (kimliği belirsiz kaos planları)

0|0
    0|1
  • yorum yapamıcam bu konuda.

0|1
    0|0
  • kelimei şehadet getirerek :D ortamı yumusatam dedim kızma ha dostum bu ne tarzım değil espri diye :)

0|1
    0|0
  • Kelimeyi şahadet getirerek

0|0
    0|1
    • kaça getiriyorsunuz?

• Cengiz Han dunyayın yarısından çoğunu babası diye biliyorum istila etiği yerdeki erkekleri oldurur tüm kadınlara tecavüz edermiş kasıtlı şekilde bunu yapmış ayrıca moğol bir imparator değil miydi Türk değil yoksa ben mi yanlış biliyorum

• şuanki moğolistan türk sayılıyorsa onlarda türk sayılır moğğolların ordusunde türklerde vardı moğollarda cengız hanın annesi türk tü

Yükleniyor...