Arkadaşlar biraz uzun ama bir şey danışmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar benim sevgili kategorisine koyduğum bir çocuk vardı ama olmayacağını anladığım gün avmye arkadaşlarla gittim ve o çocuğun orada olduğunu arkadaşım bana söyledi ve selam ver sana bakarsa dedi , ben de tamam veririm dedim , ama çocuk benim gözümün içine baktığını hissettiğim halde onun tarafına hiç bakmadan önünden geçtim sonra pişman olup çocuğa mesaj attım seni gördüm sanki diye bana baya kırılmıştı mesajlarından anladığım kadarıyla , ben de bir buluşma ayarlamaya karar verdim , sizce buluşacağımız gün mu buluşalım demeliyim yoksa önceden mi ayarlamaliyim? Ya da başka yapabileceğim bir şey var mi gönlünü kazanmam için sizce?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle endişe etme, kırılmışsa e kötü tabi ama çok da kötü değil demek ki o da hoşlanıyormuş, yoksa kırılmazdı. "buluşacağımız gün mü buluşalım" derken?

0|0
    0|0
    • buluşacağımız gün "hadi buluşalım" mı demeliyim yoksa önceden mi söylemeliyim bunu demek istedim :)

• ok şimdi anladım. İkisi de olabilir ama bir anda haydi buluşalım dersen belki başka bir planı vardır duraklar ya da gelmek istese de gelemeyeceği bir durumdadır istemeden de olsa hayal kırıklığı yapabilir. Önceden söylemenin riski daha düşük olacaktır, garantilersin. :)

• tamamdır teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• konuş onla

0|0
    0|0
  • Ne gerek var :) Erkek dediğin kirilmaz (tabi o arkadasi tanimiyorum belki doğru duzgun birisidir) ama sirf bunun icin yani o kirildi diye bulusma ayarlaman gereksiz olmuş, erkeğin gönlü iki çift laflada kazanılır kızın da öyle :) naz yapiyor naz :) yorma kendini böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...