Ben ağlamaktan bıktım! Siz bu durumda olsanız ne yapardınız Lütfen okuyun?

18 yaşındayım 4 senedir erkek arkadaşım var annem babam ayrı babam alkolik annem kons. Annemle yasıyorum eve gelmez gitmez lise mezunuyum calısıyorum eve ben bakıyorum babamla konuşmuyoruz zamanında cok dayagını yedım küfürlerini yedim hala yapıyorda bunu zaten bana maddi manevi hiç birinin destegi olmadı bu yasıma kadar bir kere ailemin yanımda oldugunu görmedim tacize ugradım dayak yedım kimse gelmedi yanıma annem bir adamın pesınde babam kadınların herneyse 4 senedir biriyle birlikteyim çok sevıyoruz ugraşıyoruz ailesi dogulu ben degilim diye beni istemediler. Her seferınde utanmıyomusun k*şar o*spu tarzında annesı bagırıyo telefonda cocuga benm ıcın küfürler hakaretler ediyor ablaları bana ben dayanamıyorum dedım ama 4sene o oldu sadece yanımda lisede 1 tl param olmazdı o yardım ederdi hiç yanlız bırakmadı ama ailesi yuzunden ondan vazgecıyorum dayanamıyorum ne aşkta ne ailede ne işde yüzüm gülmüyo nabıcam bilmiyorum intihar düşünüyorum hap içip yatsam hiç kimse görmezde bilmezde nabıcam yardım edin lütfen dayanamıyorum

Güncellemeler:
...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kız da aile erkekten cok cok daha önemlidir. Sevdiğin kişinin ailesi istememekle haklı.. doğulu değilsin diye değil ailen bozuk olduğu için istemiyorlardır. Unutmaki hersey aile ile olur.. Evlilik sadece iki birey arasında olmaz ailelerde evlenir.. Bende nişanlandım ayrıldım kız güzeldi ama maalesef kızda aile yoktu yani sorunlulardı kendi içlerinde ve bunu bize yansıttılar bende bıraktım kızı ilerisi kötü göründüğü için.. Bu işler enine boyuna düşünülcek seyler..

0|0
    0|0
    • ailemi ben seçmedim dogarken ve ailemle ben bir degilim kusura bakma ama yanlıs düşünüyosun benım bır evladım olsun onu bır sanıye tek bırakırsam en adıyım ben bana yapılanları gördüm. ve asla aynısını yapmam eşimede cocugumada gül gibi bakarım.

• herkesin doğrusu kendinedir. Bu benim düşüncem.. Biz erkekler ve aileleri bir kızda aileye cok önem veririz. (tabi saftirikler vermez sonucunada katlanır) sen istediğini söyle sorunlu veya bozuk bir ailede yetişen bireyin kendiside bu aileden iyi veya kötü huyları benimser.. ve bunuda ilerde karşısına çıkan insana yansıtır..

• Allah ıslah etsin.

En İyi Kız Görüşü

• Sakın intihar etmeyi düşünme Allah da seni böyle sınıyor aklından bile geçirme intiharı benimde aile konularım kötü ama olsun herşey için yinede şükret olanlardan ders çıkar bir erkeğin peşinden giderek hayatını karartma herşeyde bir hayır vardır dua et hep kötü düşünme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Haklisin

0|0
    0|0
  • Ailesi tam kurt beli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...