Bir erkeğin eşine ya da sevgilisine şiddet uyguladığına tanık olsaydınız tepkiniz ne olurdu?

Biz tepkisiz bir toplumuz ne yazık ki..:( Yaşadığı olaylara tepki veren insanlar çok az ya siz onlardan birimisiniz? ya da mağduru görmemezlikten gelip kadına şiddeti desteklermisiniz?

Bir erkeğin eşine  ya da  sevgilisine şiddet uyguladığına tanık olsaydınız tepkiniz ne olurdu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• gider insan gibi uyarırım anlamazsa ben de insanlıktan çıkarım

1|0
    0|1
    • Çok iyisin sizin gibi insanlara ihtiyacı var bu ülkenin

• ne mutlu sana

En İyi Kız Görüşü

• Bugün yolda aksam gördüm daha yeni yaklaşık 1.5 saat oldu hatta uzaktan baktım telefonu elime aldım polisi aramak için adam hızlı hızlı götürdü kadını birde yasli bir kadın vardı yanlarında ona da vuruyordu pislik takip ettim gizlice kadını bir eve götürdüler yasli kadın ve adam gitti evi öğrendim fakat napacagimi bilmiyorum polise haber verse m ne demeliyim çok karışık bir olaydı. :/ ve itici Allah boyle insanların cezasını versin. :'( :'(

1|0
    0|0
    • Çok haklısın sende duyarlılık göstermişsin aslında ama yanlız olmaz yanında destekçi bir kaç kişi daha olsa gereken yapılırdı Allah kimsenin başına vermesin :(

• İnşallah kardeşim

Erkekler Ne Diyor 5

• benim yanımda hiç bir erkek kadına vuramaz...

1|0
    0|0
  • gder kafasını gözünü aynen kırarım kadına vuramaz benim yanımda kimse!!!

1|0
    0|0
    • Keşke herkes sizin gibi olabilse..:(

• herkes kendinden sorumlu kardeşim sen sen ol iyilik yapma kimseye ağzına zıçki sen iyi olasın gecen hafta yeğenim mesaj atmış amca seviyom seni felan diye cevap ble vermedim bitti bende

• Hak etmiş ama boşverin dediğiniz gibi..

• üstüne bir bardak su bile içmem

0|0
    1|0
  • Karışmazdım

0|0
    1|0
    • iyi halt yerdin sende potansiyel destekçisin o zaman..

• burada ağzını burnunu kırardım diyebilrm helal be derdin o zmn ama şimdi çogu insanın yapacağı şeyi itriaf ettigim için fırça yiyiorm

• Yok ya ne fırçası...

• karı koca arasına girilmez

0|0
    1|0
    • Öldürsede girmezsin devam edin böyle..

• evet öyle malesef. adam tepki vermezse de kadın verebilir sanane kocamdır döverde sever de diyebilir sap gibi kalırsın ortada. ben 7-8 yıl önce çığlık sesi duydum tecavüze uğrayan kızı kurtardım kız bana ne dese beğenirsiniz ''sanane ya sen a m kurtaranmısın?'' şu lafa bak yaaa karışmıcaksın kardeşim milletin etlisine sütlüsüne işine ekmeğine bakacaksın

• maalesef bazen şok oluyorsun bir teşekkür beklerken..:(

Kızlar Ne Diyor 2

• Tanık olmuşluğum var. Polisi aradım.

1|0
    0|0
  • neden peki şiddet var

0|0
    0|0
Yükleniyor...