Bayanlar olarak bu sitede rahatça yorum yapamayacak mıyız anında mesaj kutusu doluyor

Güncellemeler:
Arkadaşlar bilmiyordum kapatıldığını Teşekkürler sayenizde öğrendim lütfen biraz üsluba dikkat edelim pişman oldum konu açtığıma

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ayarlardan mesaj kutunu sadece takip ettiğin üyeler yaparsan bu durumdan kurtulursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bazen güzel insanlar oluyor ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Her yerde öyle arkadaşıma şaka yapmak için fake hesap açtım instagramda 8 erkek dm attı. Böyleleri yüzünden masum olanlara da suç kalıyor.

1|0
    0|0
  • Bazı hem cinslerimin beyni kafasında değil pipisinde olduğu için her pembeli üyeyi buradan ayarlayıp bir kaç gün sonrada yatağa atarım mantalitesi var bu arkadaşlar genelde yatak üzerinde yastığı becerdikleri için her bayana yastık gözü ile bakılıp hadi tanışalım sanal seks yapalım gibi mesajlar atıyorlar

0|0
    0|0
  • Kapat mesaj kutunu seni memeli , memen var diye sana prim yaptırmayız. Bana da kaç cm diye mesajlar geliyor soru açıp prim yapıyor muyum haaa? Ayrıca 3 çocuk okutuyorum söylüyor muyum haa?

0|0
    0|1
  • haklısın. maalesef cınsel aclıgın afrıkası turkıye. bıde burdan tanısıp gorusebıleceklerını dusunen cahıl ınsan cok. oyle sohbet edersın bı konu uzerıne ama abartmamak lazım. zaten konusmak ısterse mesaj atar. illakı gunde 50 mesaj atmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • kapatınn..

0|0
    0|0
  • Bana niye kimse mesaj atmıyor :( Hergün giriyorum hergün o mesaj kutusu boşşş... :(

0|0
    0|0
  • kardeşin en iyisi siz gizli yorumlar yapın

0|0
    0|0
  • iki yöntem var ya gizli kullanıcı ya da meaj kutusunu kapat

0|0
    0|0
  • Gizliden yaz

0|0
    0|0
  • eeeee bize ne bundan
    basit insanlarsınız sizler
    benimde full dolu ne olmuş

0|0
    0|1
    • Basitlik ile alakası yok buraya görüş paylaşıyoruz bu siteye bakıyoruz diye arayış içinde olduğumuz anlamına gelmez

• sen ne sayıklıyorsun be
      ben diyorum ki abiim...
      bize ne sana gelen mesajlar
      ha rahatsız mı oldun mesajlara kapat madem burada reklam yapmaya ne gerek var
      ne insanlar var ya

• Evet sanane o zaman yorumda yapma ben belki çözüm bulurum diye bir konu paylaştım fikrimi dile getirdim sen niye rahatsiz oluyorsun

• haklısın

0|0
    0|0
  • mesaj kutunu kapa diyecem de bir kaç sapık yüzünden niye özgürlüğünü kısıtlamak zorunda kalasın

0|0
    0|0
  • yazık size beaa :DDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • Herkes öyle diye bir kaide yok ki

0|0
    0|0
  • Acıyorum valla ne cekiyor bunlar ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Kapatabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Kutunu Kapat

0|0
    0|0
  • Kapat sende

0|0
    0|0
  • Şu mesaj atmayı bir ben bilmiyorum galiba, işe yarıyor mu bari :d

0|0
    0|0
  • Oselını kapa cokmı zorr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Normalde kapat mkk derim ancak mesajlarım açıkken pek şaşırmıştım, burası aşırı cidden, yönetimin buna çare bulması lazım bence de.

0|0
    0|0
  • malesef arkadaşlık sitesi sanki

0|0
    0|0
  • Canım ben kapattım msjı takipede kimsyi kabul etmiyorum rahatladm vala

0|0
    0|0
  • kapat canim rahat edersin

0|0
    0|0
  • Aynen ya bıktım artık