Sirlar ve nankor insanlar?

Insanlar cok tuhaf. Gercekten cok igrenc bu insanlar. Malesef daima kurdugumuz su cumle 'kimseye guvenme' okadar kolay olmuyor. Guvenmek okadar kolayki elimizde olmadan guveniyoruz birilerine ve bu guven yuzunden anlattiklarimizi yuzumuzd yüzümüze vuruyorlar. Gercekten neden insanlar bu denli kotu? Nasıl bu kadar kotu olabiliyorlar aklim almiyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• insanların içindeki iyi niyeti kullanmak ona ihanet etmek fazla onursuzca ama bizler içimizde kötülük beslemediğimiz için güveniyoruz istemsizce...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birisine sırrını vermek özgürlüğünü kısıtlar.

1|0
    0|0
    • Agir dostum cok agir. Çok guvenip en ozel en gizli sirlarini veriyosun o gidiyo dusmanina ifsaliyo seni. Neden sirf egosu yuzunden

• Aglamak istiyorum boyle bagira bagira. Nasil yapar nasil aklim almiyo. Hayatimi bir anda nasil bu hale getirebilir

• Keşke hiç vermeseydin sırrını. Ama üzme kendini. Ben senin yerinde olsam gidip saçını başını yolardım o kızın

Erkekler Ne Diyor 3

• Yüzündeki güzellik karakterine yansımışsa senin gibi iyi insanların dertlerini anlatacak birilerini bulmak istemesi doğal.

0|0
    0|0
  • Güvenme kriterlerinde problem var bence.

0|0
    0|0
  • Bilgi muazzam bir güç. Başkasının bilmesini istemediğin bir leyi asla birine anlatma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...