Birisi size Müslüman olduğunuz için yobaz dese nasıl tepki verirsiniz?

Müslüman olduğunuz için birisi size yobaz dese nasıl bir tepki verirsiniz?
#YağmurErtesiTazeToprakKokusu 🌂☔

Güncellemeler:
Güncelliyorum.

0|0
16|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• sakin olurum ve bir tek şey söylerim. benim dinim sizin inançlarınızı da kapsayan geniş ve çağdaş bir din. önce iyi araştır sonra gel benim dinimi yargıla derim ;)

3|1
    0|1
  • Muslumanlara yobaz diyen kafaya da, inanmayanlara kufurler eden kamil kafaya da siciyim. Insanlarin inançlarini ayirt etmekte kullanmayin, iyi ya da kötü kalplerini ayirt etmede kullanin. Sinirlendiriyosunuz beni kamil ve kamileler. Baya dolmusum, sorunu pic ettim :D

1|0
    0|0
  • Kimsenin bir insana sırf müslüman olduğu için yobaz diyeceğini sanmıyorum. Eğer biri sie yı baz dediyse bu çok büyük ihtimalle müslüman olmanızla alakalı değildir. Size muhtemelen davranış ve düşüncelerinizdeki "sakat yapı" nedeniyle yobsz deniyordur. Kendinizi sorgulamanızda fayda var.

1|0
    0|0
  • Kıcımın kenarı derim :D

2|1
    0|0
  • Kendisinin öyle olmuş olduğunu ispat etceği için sıkıntı yok. :D

2|0
    0|0
  • Müslümadan müslümana fark var ama.. gerçekten müslümanım diye geçinen yobazlardan mı bahsediyosun, yoksa kendi halinde sade ve olması gerektiği gibi yaşayan müslümanlardan mı?

1|0
    0|0
    • İkisinin de bir önemi yok. Sadece Müslüman olduğun için önyargılı davranıp yobazsın diyen bir insandan bahsediyorum. 😊

• Ama Zaten gerçek inananların , müslümanın önyargısı olmaz yaratılmışların üstünde, o yüzden fark var
      Sana tavsiyem önyargılı insanların söylemlerine kulak asmaman yolunda olur

• Çok umursamam ama dini konularda tartışmaya girmem ama Türklüğüme ve değerlerime laf söyletmem...

1|0
    1|0
    • Yobazlık müslüman olmak değildir zaten ama şu var mesela yolda birini görünce tü reziller demek sende açık giyinenleri ayıplamak hor görmek dinin hoşgörüsüne uymamak kıyafetlerinden dolayı insanları dışlamak kadını ikinci plana atmak evet kesinlikle yobazlıktır ek bilgi olsun...

Dini hakkıyla yaşamak var şov olsun diye namaz kılmak var...

• tamam derim ne diyim

1|0
    0|0
  • Hasbinallahi ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir diyip arkana bakmadan gideceksin

2|1
    0|0
  • Umrumda bile olmaz :D

1|0
    0|0
  • gökler ağlıyor biz ağlamışız çok mu?
    bize yobaz diyorlar haberin yok mu?
    desinler her ne derlerse desinler...
    allah için yobaz olmuşuz çok mu!

2|0
    0|0
  • yobazlığın müslümanlıkla alakası yok.

ama birçok yobaz müslüman :/

2|0
    0|0
  • Ortaçağ Avrupasını gösterir hala o zihniyetteki bir dini paylaştıklarını hatırlatırım. (Hristiyansa)

1|1
    0|0
  • Bunu bana ahirettede söylersin okey? Derim

1|1
    0|0
  • müslüman olmadığımı söylerim

1|1
    1|1
    • Siz ateist miydiniz?

• Yaşam tarzı.. anladım, saolun.

• önemli değil

• Ağzına zıcarım Walla.

0|1
    0|0
  • yobaz isem diye bilir gerici insan yobazdır eski kafalı insan yobazdir gelişmeyi istemeyen insan yobazdir bence

1|0
    0|0
  • eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedu enla muhammedin abduhu ve resulu

0|3
    0|0
  • Tepki vermem işime bakarım o insana daha ne diyeyim ben

1|0
    0|0
  • Güler gecerim

0|1
    0|0
  • Yürü git len derim

1|1
    0|0
  • kime göre neye göre?

0|0
    0|0
  • Zerre umurumda olmaz.

0|1
    0|0
  • sağol derım muhattap olmam kanks

0|0
    0|0
  • Dilim susar yumruklarım konuşur

0|1
    0|0
  • Adını sormadım derim

0|1
    0|0
  • Musliman degilim derim

0|0
    0|0
  • Haklısın derim

0|0
    1|2
  • Cokta fifi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 16

• Akıllı bilgili bir insan zaten öyle demez. Cahillede muhatap olmam. istediği kadar anırsın.

1|0
    0|0
  • Ters tepki olayı yapardım yani o bana bunu derken benden bekledigi ne tabikide kufur ters cevap ve tarzı ama ben oyle uysal ve nazik bir cevap verirdim ki hem saskına döner hemde utanırdı yaptıgından. tıpkı canakkale savasında dusman askerine bombalar yerine ilac ve konserve fırlatan elindekini düsman askeriyle paylasıcak kadar koca yurekli atalarım gibi davranmaya calısırdım

1|0
    0|0
  • Neden boyle dedigini merak ederim sadece hic bir sebep yokken bunu yapiyorsa benim degerlerime dusmanlik besliyor olabilir

1|0
    0|0
  • Sinirlenirim

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz derim

0|0
    0|0
  • ''Yobazlık aslında, kaba olan insan anlamına da gelir. Kaba insan, görgüsü kıt insan anlamına gelir. Yani bu özelliklere anca başkasının dini veya herhangi bir konudaki görüşlerine saygı göstermeyen bir insan sahip olabilir.''

1|0
    0|0
  • neyimin yobaz olduğunu sorarım, ona yobaz gelen şey kesin çok kıt bir mevzudur.

sonra asıl onun yobaz olduğunu gözüne sokarım

0|1
    0|0
    • Sanmiyorum.

Örnek olarak simdi biz ikimiz Müslümanlarin neden yobaz oldugu tartismasina girsek, sen bu tartisma sonucu engelle basip kacip gidersin.

Gercek bu ki Müslümanlar yobazdir, bu nedenle Müslüman ülkelerin tamami gerikalmis ve Ahlaksizliklari diz boyudur.

• @OnePunch Kuran'ın bilimsel mucize yaratmasına gerek var mı? Kuran başlı başına mucize zaten. Kuran'ın sayısal hesabını açıkladı matematik bilimcileri.

Ve 3 kısımdan oluşur. En çok devletlerin yönetim şeklini anlatır yani adalet. Sonra ahlaklı insan olmak, en son da ibadet. Yani anlatmak istediğim bilim bilim diye ıkınıyorsun da hayatta ki en önemli kavram bilim değil güzel kardeşim.

Çok gelişmiş ülkelerin huzuru çok mu fazla? İntahar ve şizofreni çok fazla aksine onlarda. İnsan inanmak zorunda, Kur'an okumadığımızı nerden biliyorsunda saldırıyorsun?

• Mucizeleri zaten Müslümanlar icine uyduruyor :D Benim tavsiyem kuran hakkinda mucize iddalarina inanma.

Oku icindeki celiskileri göreceksin zaten.

• Allah islah etsin derim

0|1
    0|0
  • Müslüman demez agiz burun girerdim

0|1
    0|0
  • dalarım

0|0
    0|0
  • alnının ortasına yumruğu yer.

0|0
    0|0