Eski sevgilinizin doğum gününü kutlar miydiniz?

Uzun süre beraberlik yaşayıp ayrildiginiz zamanında çok sevdiğiniz eski sevgilinizin doğum gününü kutlar miydiniz? Kutlamazsaniz sevmediginiz anlamına mi gelir aradan 6 ay gibi bir süre geçtikten sonra. Ben seviyor olsaydım muhakkak kutlardim ama numarasi yok faceden engelli gibi engeller varken bu şartlar altında

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıl önce ayrıldığım kız arkadaşımın doğum günüydü dün. 2 yıldır da 17 aralık ta kutlarım o da benimkini kutlar. onun yeri bende hep ayrı ömrümün sonuna kadar da öyle kalacak. ayrılmış olabiliriz. başka kişilerle beraber olabiliriz ama ortak bir geçmişimiz var saygı duyarım hala severim onu. o da beni

0|0
    0|0
    • Ya aslında sorum şu bugün benim doğum günüm ve iki yıllık bir ilişkim vardı ben ayrıldım p çok çabaladı barışmak için en son numaramı değiştirdim faceden engelledim altı ay falan geçti aradan hala seviyo mu merak ediyorum ben sevmiyorum net ama seviyo olsaydı bir şekilde ulaşmak ister miydi sence

• Teşekkürler sevmiyor demekki çok takıntılı biriydi zor kurtuldum geri bulaşmak istemiyorum da o yüzden sordum ☺

• o zaman gözün aydın ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır. net

0|0
    0|0
    • Peki seviyor olsaydın kutlar miydin

• Oh be teşekkür ederim

• Rica ederim ne demek yine bekleriz

Kızlar Ne Diyor 4

• Kutlamam cunku bu binevi umut vermektir.

0|0
    0|0
    • Seviyo olsaydın pekii

• Evet mutlaka ulasmak isterdi baska hesaplardan yazardi ya da ortak arkadasiniz varsa o sekilde ulasabilirdi yeterki istesin.. bu arada mutlu yillar :)

• Sevindim çok teşekkürler☺

• Kutlamam

0|0
    0|0
  • Kutlamam

0|0
    0|0
  • Nezakettir. Sevsen de sevmesen de aylarını geçirdiğin bir insanın doğum gününü kutlamak kibarlıktır, kutla.

0|0
    0|0
    • Ya aslında sorum şu bugün benim doğum günüm ve iki yıllık bir ilişkim vardı ben ayrıldım p çok çabaladı barışmak için en son numaramı değiştirdim faceden engelledim altı ay falan geçti aradan hala seviyo mu merak ediyorum ben sevmiyorum net ama seviyo olsaydı bir şekilde ulaşmak ister miydi sence

Yükleniyor...