Sizi en çok sinirlendiren durum?

Çok sakin olan insanların bile sinirlerinin gerildiği anlara tanık olmuşuzdur. Sizi sinirlendiren durumlara örnek verirmisiniz? ☺

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• mesajıma gec cevap verilmesi beni sinirlendirir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabiri caizse sabır taşıyımdır, kolay sinirlenmem ama en sinir olduğum şey bir kişinin bana güvenmemesidir

1|0
    0|0
  • Kizlarin bir makyaj var sifati siliniyor. Efekte kendilerini adriana lima benzeme calismayalari yok mu dogal halinin dururken bir boyayala gezmenin ne onemi var, kendi duruken baskasin cevirme cabalari yok hele selfi cekme ayri manyaklik yolda dakikada bir resim cekme meraklisi saatte baksa bu kadar uzun surmez

0|0
    0|0
  • oturduğumu gördükleri halde ne yapıyorsun demeleri ayar ediyor beni :S

0|0
    0|0
  • Herhangi bir tartışmada karşı tarafı dinlediğim halde, karşı tarafın beni dinlememesi.
    Bu tür kişileri bilirsiniz, siz konuşurken dinlemeyip kendi konuşacağı şeyi düşünen; genellikle cahil tabakadan olan kişilerdir.
    Hepsini öldürsek ya onların?

0|0
    0|0
  • Kısa giyindiyse sevgilm cok sinirlenirm bitde yalan. Birde sisko kızlar 😂😂😹

0|0
    0|0
  • genelde sinirlenmem

0|0
    0|0
  • Aptal inlar

0|0
    0|0
  • Suçlu olmasına rağmen üste çıkmaya çalışanlara ayar olurm

0|0
    0|0
  • biri yaptığım işe laf ederse dellenirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haksızlığa uğradığımda deli oluyorum

1|0
    0|0
  • Şöyle bir toparlarsam; kendini bir b*k sanan, kaba/görgüsüz, saçma yollarla kendini önemsetmeye çalışan ve vazgeçilmez olduğunu zanneden insanlar :) Belki daha da vardır..

0|0
    0|0
  • gereksizlik

0|0
    0|0
  • Kendini göstermeye çalışan ilgi çekmeye çalışan kızlar varya onları gördüğümde sinirden deliye dönüyorum

0|0
    0|0
  • Bir başka kızın bana anlatılması :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...