Avukatlar ve hayatlari?

Avukat yaşamı nasıl olur yani çok para alır mi rahat yaşar mi saygısı nasıl olur yalancılıkla dislanir mi yoksa saygı duyulur mu lütfen cevaplayin 😊

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çapkın olurlar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hepsini yaşar. Yani haklı iken haksız durumunada düşebilir.
    Bu kişiye kalmış ancak öyle rahat bir hayat yaşamaları zor. Mantıken zaten bunu anlayabilirsiniz... Davalara bakacak olsa sadece araştırma yapacak, karşı tarafın açıklarını bulacak vs yani öyle iki laf etmeyle olacak işler değil bunlar ama başarısı doğrultusunda para kazanacaktır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence avukatlik iyi insani bozar. Düşünsene biri sana geliyor birine tecavüz ettim beni savun diyor. Birini öldürdüm beni savun diyor. Mecbur yapacaksin. En baslarda vicdan yapacaksin belki o davalari almicaksin ama kalbin yavas yavas kararicak...

1|0
    0|0
  • Para durumu idari yani. Kisiye ve davaya gore para aliyolR bazilari 1. Bin tl bazilar yalandan 50 bin tl 😌😉

1|0
    0|0
  • Hukuk fakultesi 3 sinif ogrenciyim. Ayni zamanda dayimin hukuk bürosu var ve orada calismaktayim. Kardesim de hukuk okuyor. Bizzat bir bolumu ben yönetmekteyim ofiste. Büyük sayılabilecek bir ofis. Av. türkiyede yapilabilecek en zor mesleklerden biridir. Kazancindan başlarsak avukatlarin bircogu askeri ucrete calisirlar. yani maaş olayi 1500 tl civarinda baslar ve 100 bin liraya kadar cikabilir bir avukatin aylik geliri. Gece gunduz kavrami yoktur her an hersey olabilir. benve insanlarin isleri ozel hayatlarini tamamem etkiliyor ve bu kadar genil bir alana hitap eden bir meslek ozel hayati tamamen degistiriyor. Artik karsiniza gelen olaylara tepkisizlesmeye ve olagan oldugunu dusunmeye basliyorsunuz. Avukatligin buyuk sorunlarindan biri de sayginliktir. Avukatlara herkes cok para kazanan ve prestijli bir meslek olarak gormelerine ragmen sanki avukatlari yalan makinasi ya da tilki gibi degerlendirirler. Nedense doktorluk kutsal bir meslek sayilirken avukatlik hep katili de savunacaksin tecavuzcuyude gibi dusunur. oysa doktorlar da katili tedevi etmek zorundadir. bir deger sorun ise avukatlarin her alanda her seyi bilme zorunlulugunun hissedilmesidir. Avukatlar da bir insandir ve her alanda her seyi bilmek zorunda degillerdir. Eger bu meslegi sevmeyerek yapiyorsaniz omur boyu 1000 liraya deli gibi calismaniz gerekir. Eger bu isi deli gibi seviyorsaniz ve kendinizi gelistiriyorsaniz paraya para demezsiniz ve buyuk saygi gorursunuz. Baska sormak istediginiz seyler varsa yardimci olabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim koomşumuz avukat tam bır mac hayranı hep bagırır goll diye karısıyla kavga eder sürekli ve cok terbiyesizler karısıyla seselerini duyuyoruz

1|0
    0|0
  • Eniştem avukat kimse saygı göstermez :D ailenin gereksiz üyesi. He fena halde para kazanıyo orası ayrı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...