Sizce çok mu erken gidiyorum?

15 tatilde umreye gideceğim yaşım 19 sizce erken mi?

Güncellemeler:
Allah herkeze nasib etsin :)

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Ayyy senin yerinde olmayi cok cokkk cokkk isterdimm yaa
    Ne erkenii git gez o mubarek yerlerii bizede dua ett bak evlenince eşinlede git bu benim hayalim di

0|0
    0|0
    • ben aşimle bal ayına süpriz oraya götürcem en büyük hayalim :)

• ahahha :) inşa allah nasib eder :)

• Amin aminn

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir şey için erken değildir, yarına çıkacağımızın garantisi bile yok kardeş. Erken diye diye koskoca bir nesil, dini bırak hiçbir şeyi bilmez oldu.

Camiiler çocuk parkı gibi olsa ne vardı, şimdi huzur evi gibi yaşlıdan başkası yok. Ahh ahh, erken değil kardeşim, bu hayatta her fırsatını değerlendir elin ayağın tutarken.

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeşim doğru diyorsun ölümün ne zaman geleceğini bilemezsin kapıyı çaldımı dur diyemezsin sonra gel diyemezsin benim genç yaşta kaç arkadaşım öldü bu sene ben sadece bizim insanımız bu işlerde ön planda olduğu için sordum

• Kardeşim bence elinden ne geliyorsa hepsini yap, git gör, yaşlanınca yine gidersin ama şimdi yine gitmelisin. Hiç garanti yok ya, belkide yarın vefat edicez hiç bilemeyiz. Bildiğimiz tek şey arkamızdan üç gün ağlarlar, ama sonra bizim vereceğimiz hesap ne olacak onu da bilemiyoruz. Sana şimdiden hayırlı uğurlu olsun ☺

• allah razı olsun kardeşim allah herkeze allah cümlemize nasip etsin sizleride unuttuma bütün islam alemine dua edeceğim

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence harika bir yaştasın. Hem ibadetlerini yerine getirebilecek kadar dinçsin, hem bunu neden yaptığını idrak edebilecek kadar yetişkin.

1|0
    0|0
    • ben çok istiyorum gitmeyi ve allah nasib etti geçen sene niyet emiştim ve sigortadan 28 bin tl borç çıkınca onu ödedik iptal oldu benim ama bu sene çalıştım kazandım ve gidiyorum allah nasib etti

• Sana kalmış artık😊 Ben biraz daha hoşgörü taraftarıyım. Farklı bakıyorum.

• :)) iyi bakalım hayırlısı allahhtan oraya gidince neler düşünürüm bilemem yumuşak bir kalple inşaallah dönerim

• erken değil bence, böyle bir ibadet gençken yapılmalı ki ruhu beslesin.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim haklısın :)

• 5 yaşındaki çocuk da gidiyor.

0|0
    0|0
    • doğru diyosun hani bizim türk insanında yaşlılar ön plandadır banada söyleyen oluyor şimdi ne işin var diye yarının garantisi veremezken bizim insanlarımız böyle ön yargılı davranmaları hoşuma gitmez

• Hocam Allah rızası için mi gidiyorsun Türk insanı rızası için mi?

• illaki allah rızası için dua ayrı

• Allahım ne güzel erken yaşında nasip etmiş daha ne istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • masallah rabbım mubarek eylesın :) hayır erken degıl tabıkı. ıbadetın erkenımı olur. ıns bnde gıderm

0|0
    0|0
  • bende iki yıl sonra üniye geçeceğimde 19 olacağım bence normal

0|0
    0|0
  • Bence tam zamaninda gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Erken olmasi daha iyi degilmi

0|0
    0|0
    • evet daha iyi ama biliyorsun türk insanı der ya sen daha çocuksun hani yaşatmazlar ön yargılar sen niye gidiyorsun şimdi diyorlar canımı sıkıyorlar bende sizlerin görüşlerinizi almak istedim

• İkimiz gidelim

0|0
    0|0
    • Ahahhah evleneceğim kadın olursan gideriz yoksa başka kız götürmüyorum ben evlendiğimde bal ayı gibisinden oraya götüreceğim başka tatil yerlerini gezeceğimize oraya gideriz :)

• ölümün yaşı yok be kanka

0|0
    0|0
    • aynen :) çok haklısın 1 saat öncesine garanti veremem veremeyiz

• kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 9

• Ölmek için kimse genç değil yolun açık Rab yar ve yardımcın olsun..

0|0
    0|0
    • allah razı olsun kardeşim allah herkeze sizlerede nasib etsin

• Git git

0|0
    0|0
  • Güzel bir şey ama dikkat et ezilme orada bazı hayvanlar insanları eze eze en öne geçmeye çalışıyormuş sonra izdiham çıkarıyorlarmış dikkat et onlara karşı

0|0
    0|0
  • Fırsatın varken git.

0|0
    0|0
  • Yolun açık olsun kardeşim maşallah

0|0
    0|0
  • hey MAŞALLAH ALLAH kabul etsin kesşke bende gidebilseydim o yaşda hatda daha erken olduk şimdi 22 dua et bizede bizede bir yol görünsün inş :)

0|0
    0|0
  • once git derslerine calis oku biseyler olursun belki kendi kazandigin parayla nereye istiyoirsan oraya git

0|0
    0|0
  • Ailen yani anne baban gitti mi

0|0
    0|0
    • yok ben yaz tatilinde çalıştım kazandım gidiyorum seneyede onları hacca göndercem inşaallah olmazsa umre

• Bende sizin gibiyim ama annem ve babam gitmeden ben gitmeyi doğru bulmuyorum

• Yarın yaşıyacağın ne malum fırsatın varken git işte ne güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...