Kendimi boşlukta hissediyorum?

Hiç birşey yapmak istemiyorum birisiyle en fazla 5dk konuşabiliyorum hemen sıkılıyorum derse girsem ders dinlemiyorum hiç bir şey yapasım yok yanlız kalıyorum ve canım çok sıkılıyor boşluktayım sanki ne yapsam düzelir herşey kötü gidiyor

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• benimde aynen böyle kitap oku dini kitaplar oku o zaman hayatın amacını anlamını anlıyorsun ve neden yaşadığını bilerek hareket edebiliyorsun risalei nur oku mesela

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede benim gibi sosyal fobi var ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) daha sonra sadece hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? Veya asik oldugunu hicbir zaman dusunmedin en fazla hoslanti oldugunu herzaman biliyormuydun his besledigin kisilerde Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü verdiğin cevaba göre söylicem. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allahini seviyorsan dogru cevapla kardesim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dua et Kuran oku namaz kıl
    Tabi yapmıyorsan

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız.. geçmesini bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• son zamanlarda kullanmaya başladığın bir ilaç var mı?

0|0
    0|0
    • ilaç kullanmıyorum herhangi bir bağımlığımda yok

• Ruh halin bunalımda yarın düzelirsin inşallah

0|0
    0|0
    • Baya oldu 3-5 ay

• Senin dermanını biliyorum kanka ama yazacağım şeyleri yapman lazım vede küçümsenemen lazım yazdıklarımı yaparsın hiç bir şeyin kalmaz

• tek sebebi monotonluk yaptıgın her seyi degistir kalktıgın saati yedigin yemek tabagını alıskanlıklarını spora basla alısverise cık (Y)

0|0
    0|0
Yükleniyor...