Kapalı kızların faceye resim attıp yapmak istedikleri nedir? Tam kapanmış olanlardan bahsediyorum?

Kapalı kızların faceye resim attıp yapmak istedikleri nedir? Tam kapanmış olanlardan bahsediyorum?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• ben kapalıyım hiç fotoğrafım yok ama diğerleri bazıları zaten gösteriş olsun diye ama bunun dışındakiler şöyle açıklıyım.
    Bazıları arkadaşlarıyla uyum sağlamak istiyor yani o fotoğrafı atması dışarıya güzel görünmek değilde hani yapmak istediği şeyi yapmak.
    Normalde bir insan nasılki faceye, twit vs bunları gerektiği gibi kullanabiliyor işte kapalı bir kızda sınırları içerisinde bunu yapmaya çalışıyor. İnsanlar genelde kendini göstermek güzelim demek için fotoğraf koyduğu için bunu anlamak zorlaşıyor... Yalnız hepsinin amacı kötü değil sen nasıl koyuyorsan oda kendi arkadaşlarıyla paylaşmak istiyor.

1|0
    0|0
    • Kötü amaçla olduğunu söyledim ama iyi bir şey de değil ben onu söylemeye çalışıyorum o kapalılığın bir anlamı kalmıyor demek istediğim o yazı için teşekkürler.

• sizede

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

• isteyen istediği yere fotoğrafını atabilir onların neyi eksik haram olan bir yerlerini mi açıp sergiliyorlar.

2|0
    1|0
  • Ruhları açık onların.

1|0
    0|0
  • Kapanmak Allah içindir, onlar libidosuna yenik düşmüş memeliler, acil mesaj bekliyorum onlardan, sözlerimi Alalhu akbarrrrrrr ile bitirmek istiyorum.

0|0
    0|1
  • Aradaki 7 farkı bulunuz :D

0|1
    0|0
  • Ben kapalı bir kıza pek fazla yakıştıramıyorum fotoğraf koymasını. Ha koyar. O kendi bikeceği iş. Yüz helaldir de ama sıkıntı.

0|0
    0|0
  • Her insan evladı gibi resim atmış oluyor

2|0
    1|0
  • Nasıl yani tam kapanmış derken çarşafı mı kastediyosun?

1|0
    0|0
  • Ruhları süt dilimi

0|0
    1|0
  • Bende varım diyor

0|0
    0|0
  • Buradada var yakışıklı olanlara mesaj atıyorlar :)

Başını kapatsan ne yazar ruhun.. olduktan sonra

1|0
    0|0
Yükleniyor...