Artık Kendimi Çaresiz Hissetmeye Başladım Ne Yapmalıyım?

Ben Ailemle Yaşıyorum Ve 3 Ay Önce Evi Sattık Ama Bütçemize Uygun Bir Ev Bulamadık 4 Gün Önce Öğrendimki Evimiz Kiraymış Şu An Satıldı Diye Ev Sahibi Kira İstiyormuş Babam Yok Açık Konuşmak Gerekirse 1 Yıl Önce Boşandı Annemden 2 Kardeşim Ben Ve Annem Yaşıyoruz Anneme Para Konusunda Destek Olmak İçin Çalışayım Okulada Devam Ederim Gerekirse Dedim Bir Şey Demedi Pazartesi Ev Sahibi Evden Çıkmamızı İstiyor Tercümanlık İşleride Çok Para Kazandırıyor İngilizcem Orta Ama Geliştirmek İçin Çok Uğraşıyorum Bu Aralar Annem Çağırdı Az Önce Beni Yanına Bende İngilizce Öğreniyordum Bilgisayardan Gittim Yanına Hiç bir İşe Yaramıyosun Demeye Başladı Anne Çalışıcam Tercüman Olucam İngilizcemi Geliştiriyorum Dedim Bağırmaya Başladı Tekrar Bana Ama Gene Ben Haksız Çıktım, Bazen İntihar Etmeyi Düşünüyorum Ama O Zamanda Kardeşlerimi Düşünüyorum Ne Yapıcaklar Diye Zor Dayanır Duruma Geldim Artık Fikir Verirmisiniz Bana Ne Yapayım Ben Artık?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İntihar etme konusunu aklından bile geçirme hem dünyanı hem ahiretini kaybedersin Öncelikle Allaha sığın bütün sıkıntılar biz insanlar için sabredeceksin Annenide üzmeden meşru yollardan Rızkını Allahdan dileyeceksin bu arada yanlış insanlara dikkat edeceksin çünkü kurt bulanık havayı sever İngilizceni geliştirmen tamam güzel bir düşünce ama zamana ihtiyacın var tercümanlık içinde belge sahibi olman gerekir okulunuda aksatma lisemi üniversite mi

1|0
    0|0
  • Yarin evden cikarticaklar sen 1 yillik hazirlanma surecine girmissin cozum yolu icin nasil bir dusunce yapisi bu yumurta delige dayanmis ingilizcemi gelistiricem de tercuman olucamda dandini dindini

0|0
    1|0
    • Cuma 2 gün sonra beyfendi ilk önce bunu öğrenin, 2. kızın bir hayali varmışki demekki bu kadar çok tercüman olmak istiyor buna sizin karışmaya hakkınız yok 3. bu kadar kaba olmamalısınız aksine böyle birine destek çıkmalısınız ilerde ne mağlum bizimde böyle olmayacağımız 4. ayrıca kız full ingilizce öğrenicem demiyor ingilizce biliyorum sadece geliştiricem diyor ilk önce siz en iyisi günleri öğrenmekten başlayınız. İyi günler.

• @ZeynepKayaSonsuzluk yapilan ironiyi anlamayip vermis veristirmissin. Haa tamam 2 gun sonra ise sikinti yok cozer hemen ingilizceyi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...