Bu durumda ne yapabilirim? ne olur akıl fikir verin bana?

mersinde yaşiyorum işten atıldım artık boğuluyorum bu şehirden uzaklaşmak İzmire taşınıp yerleşmek istiyorum nasıl yapabilirim bilemiyorum şu an işsizim izmirde iş var ama kalacak yerım yok kira pahalı ne yapacagım bir akıl fikir verin bana ne olur depresyona girdim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynı şeyi bir yıldır düşünüyodum , yaptım 1 aydır buradayım😊
    Önemli olan kalkıp gelebilmek , gerisi geliyor korkma.

1|0
    0|0
    • nasıl başara bildin tamamen yerleşebildin mi

Erkekler Ne Diyor 6

• Pansiyon gibi bir yerde kalabilirsiniz, güzel yerler vardır İzmir gibi bir yerde. Misafirhanelerde de kalabilirsiniz, özellikle anne babanızdan devlet memuru olan varsa daha da ucuza olur. Düzenini sağlayana dek idare der seni.

1|0
    0|0
  • Bu kadar çağresizken karar verme gel buraya kalacak yer var diyen olur sende ani karar verirsin hoş olmaz. Herşey yoluna girer. Şu an nerde kimle kalıyosun hem?

1|0
    0|0
  • öncelikle sakin ol kafana takma bişeyi, maddi olarakmı yardıma ihityacın var önce onu sorayım.. maddi mavevi elimizden geleni yaparız

1|0
    0|0
  • Geçici bir süre pansiyon ya da yurtlarda kalın ya da bir öğrenci yanında kalabilirsin

1|0
    0|0
    • öğrenci bir tanıdıgım yok nerden ve nasıl bulabilirim.. ayrıca pansiyon dediğiniz nasıl bir yer temiz olup olmadıgını bilmiyorum

• İlanlar var üniversitelerin facebook gruplarında ordan bakın, pansiyon temiz mi değilmi bu oranın durumua bağlı

• Lütfen İzmir'e gelmeyin. Bunu trollük için söylüyorsam annemi babamı görmek nasip olmasın. Bak sizin gibi dışardan gelen insanlarla doldu taştı artık bu şehir. İstanbullaşsın istemiyor kimse. Nolursunuz gelmeyin ya. Ayak uyduramıyorsunuz, bir şey yapamıyorsunuz. Gidin Ankara'ya, Niğde'ye başka şehir mi yok? Bu büyükşehirler arası göç cidden vizeye tabi tutulmalı artık.

0|0
    1|0
    • size soracak değilim kusura bakmayın

• Kimse bize sormuyor ki kafasına esen geliyor zaten. Duramıyorsunuz yerinizde. Hemde gavur İzmir dersiniz. Yaşamaya gelince herkes İzmir ister. Bıktık sizlerden. İstanbula, Ankara'ya falan gidin bence siz. Size daha uygun oralar :)

• boş boş gereksiz yorumlar yazıp durmayın -1 yetmedi engellendin yazık olmuş

• Evlen bence bir değişiklik olur

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...