Insanlar neden bu kadar adi?

Herkes birileriyle yatmak kadinlar para koparma pesinde ne kadar igrenc bir durumdur bu ya adam gibi biri kalmadi mi kadinlar erkeklere teklif ediyor namus kavrami kalmamis bir sevgilimiz oldugunda direkt el tutuyor yakinlasiyor her sey bu kadar basit mi?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• günlük hayatta özellikle biten ilişkilerde çok sık rastlanılan bir davranış biçimi.

ex: aman nolur dost kalalım
    ben: tamam kalırız. benim kiminle dost kalmadığımı gördün?

ayrılık gerçekleşir

ex: arama beni
    ben: haydaa

bilumum bürokratik sebeple bazı ihtiyaçlar olur.

ben: ben artık sunları kullanmıycam iptal ettiriyorum. ya da istersen ettirme ama ben ödemesini yapmak niyetinde değilim.
    ex: iptal ettir ne istersen öyle yap.

bir süre sonra hırsını alamayan ex: ben de sunları sunları iptal ettiriyorum (ki halen endenizkizi tarafından kullanılmaktadır) senin onceki mesajına istinaden.
    ben: (icimden) hastasın. (dısımdan) devret mumkunse ne iptal ettirion?

bu kadar zamanı bir arada gecirmiş, hayatın tüm evrelerini beraber atlatmış, biribirine destek olmuş iki insandan bir tanesinin karşısındakine düşman gibi davranmaya başlaması durumunda o kişi adi olarak adlandırılır.

0|0
    0|0
    • Yanii :D

• Neyin anlayissizligi.:D

• benle iletişime geçme ihtimalin?

En İyi Kız Görüşü

• tüm erkekler aynı

0|0
    0|0
    • Buna artik katilmaya basladim çünkü olmayan gormedim olmayan olsa bile bir kisi olsa hemen yoldan cikarlar

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen kendine bak, başkalarına ayar vermek senin işin mi? Sevgili el tutmayacak ta ne tutacak? Rahatsız mısın sen?

0|0
    2|1
    • Elbette ki elimi tutucak ama zamanla oluncak seyler ilk gunden mi? Birbirini tanirsin guvenirsin zamanla ayrica kime ne ayari veriyorum?

• Sevgiliyse ilk günden el tutulabilir.. İnsanları kınama uzaktan. Kendi haline bak..

• Sayenizde efendim...

0|0
    0|0
    • Sayemde?

• Farkindayim kaideye alip aciklama yaptiginiz icin soruma tesekkur ederim

• Şimdi kızabilirsin gibime geliyor ama yinede yazacağım kaide değil de kale almak o...
      Eskiden kale de ki a harfinin üzerine  şeklinde şapka konulurdu ve a uzatılarak kaale gibi okunurdu :) kızma ama öğretmen falan değilim sadece farkındalığı yüksek bir bireyin büyük hataları dile getirdiği isyanında yanında durup ufak hataları telafi etme çabası bu..

• Haklısın.

0|0
    0|0
  • Günümüzde evet. Gelecekte daha da basit olacak :)

0|0
    0|0
  • anlaşıldıııııı yokluk kotu be bacım allah buyuktur bakar senın yuzunede bırgun :D
    http://i.hizliresim.com/QYrnOG.gif

0|0
    0|0
    • Burdan bunu mu cikardin bu kisiligi neye borclusunuz

• ok pes ben gıdıyorum

• Neyi sariyorum ya anlamadim deeee😡😡

• Üzerime alınmıyorum. Büyük bir çoğunluğu böyle olsa da olmayanlarda var bunu bil yeter.

0|0
    0|0
    • Olmayan yok emin ol herkesin ici pislik olmus ruhlari bile kirli birbirinin ayagini kaydirmaktan zevk alir olmuslar yoldan hic tanimadigi birine vuruyor neden boyle anlamiyorum zihinleri kavgadan aldatmaktan zarar vermekten zevk alir hale gelmisler kavgayi adamlik olarak goruyorlar kimsenin obur dunyayi dusundugu yok

• Oo hizli cocuk😂

• Bizde herşey bellidir yanlışa yer yok :)

• kadınların çoğu abazan artık :D

0|0
    0|0
    • Evet gercekten seytan gibi olmuslar

• Ne bekliyorsun hersey bitti artık eski ne islam din ve ne eski saygınlık kalmadi

0|0
    0|0
    • Onceden namus her seyden once gelirdi simdi hersey ulu orta kimsenin bisey dedigi yok

• Daha da kötü olqcak emin ol ne desen de bunun önüne gecemeyiz

• dünyanın çivisi çıkmış ahir zamandayız çünkü

0|0
    0|0
  • İnancı olmayan insan,
    İnsan değil hayvandır, minik...
    İnsanı insan yapan,
    İnancı ve Allah korkusudur...
    Bunu alınca geriye,
    Sokakta gördüklerin kalıyor işte..

0|0
    0|0
    • Insanlarin bu acimasizligina sadece aglayarak ruhumu bosaltiyorum

• Ama biktim ya insanlardan onlarla ayni havada olmaktan yuzsuzler canimi sıkıyor bu durum kimsenin bir seyin degerini bildigi yok hep disariya yaranmada

• Sen neden bu kadar dert ettin bunu minik?
      Bırak kim ne pok yerse yesin...
      Sen tertemiz kalmaya bak...
      Elbet bir temiz çıkacaktir karşına...

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılıyorum. Hiçbirşeyin önemi yok

0|0
    0|0
    • Cok mutsuzum ya😶 insanlar guzel tiyatrocu

• Öyleler gül geç bu hayat başka türlü bitmiyor be

• Guluyorum zaten her seye ama aksamlari dusunmeden edemiyorum

Yükleniyor...