Hayattan artık zevk almıyorum yardım?

Merhaba. Kendimi lanetlenmiş gibi hissediyorum. Geçmişte yaşadığım olumsuzluklar yüzünden kimseye güvenmiyorum samimi de olamıyorum olmayı denedim ya karşı taraf bana soğuk davrandı ya da ben olamadım. Ne zaman umutla bir şeye başlasam ardından hep kötü bir şey oluyor hep ama hep böyle oluyo sebebini çözemedim acaba Allah mı istemiyor diye. Güzel şeyler olacak bugün diye uyanıyorum bir umutla ama hep boka sarıyor. Okulun ilk haftalarında ne güzel eski sınıf arkadaşlarım vardı ama hepsi açık liseye geçti (Onlarada bişe diyemem üniversite sınavı malum) Ondan sonra sevdiğim, saygı duyduğum bir hoca var okulda 4 senedir tanışıyoruz ama pek samimi değildik o kadar kötü de değildik. bir ara konuşmaya çalıştım ve konuştum kendime güvenim geldi ama 1 hafta sonra bana soğuk davranmaya başladı bende anlayamadım. Eski sınıf arkadaşlarım gidincede ben yalnız kaldım başka sınıftan insanlarla birlikteyim onlarda kötü değil ama samimi de değiller çoğunluğu bana soğuk davranıyor. Ne zaman umut etsem hayat bir tokat vuruyo sana umut etmek yasak dermiş gibi kendimi eziklemekten sıkıldım güçlü kalmaya çalışıyorum içime atıyorum hep ama burama kadar geldi bıktım artık tavsiye verin rica ediyorum.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• inancın varsa git bir yasin oku Allah a dua et istersen bu gibi başka tavsiyelerde de bulunabilirim Allah yardımcımız olsun

0|1
    0|0
    • Allahada umudum kalmadı ne zaman iyi bir şeyler düşünsem ertesi gün kötü bişe oluyo ve bunlarda Allaha şükrettikten sonra oluyor

• Ama yinede inanıyorum sağol tavsiyen için

• Öyle hissetmeyerek başla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...