Erkek adam ağlar mı?

Ben güçsüz hissettiğimde, bunaldığımda kimse yokken yalnız başıma ağlarım. Bunu kimse bilmez dısardan beni neşeli keyifli bazen sert bilirler ama ben ıcten içe ağlarım hep. Bu güçsüzlük müdür? Erkekler ağlamaz mı?

0|0
31|31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ey güzel kardeşim. Ağlamak kadar güzel bir duygu yok.
    Ağlamak, insanı rahatlatır.
    Ağlamak, insandaki merhametten kaynaklanır,
    Ağlamak, gülenlerden bir adım önde olmak demek...
    Ağlamayı bilmeyen, anlamayı bilmez.
    Seni anlayanlar, ağlamayı bilenlerdir.
    Sen güçsüz değil, üstün meziyetli bir insansın...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• Ağlar elbette.
    Bunu çaresizlik olarak gördüğümüz için kimse görsün, bilsin istemeyiz.
    Ama insanız sonuçta bizimde güçsüz olduğumuz anlarımız oluyor haliyle.

0|1
    0|0
  • Ağlar. Hepimiz ağlarız. Doğaldır. Sadece göstermek istemeyiz. Bu bayanlar için de geçerli. Savunmasız çaresiz ve hassas olursun. Kendi kabuğuna çekilirsin.

0|1
    0|0
    • Ewet cok kırılgan oluyorsn ozmnlar. Ben oyle yeniliyorm kendımı malesef

• Ağlar tabi niye ağlamasın
    Ağlayın ağlayın açılırsınız
    Sizinde hakkınız

#ErkeklerdeAğlarProjesiBaşlatılsın

0|1
    0|0
  • saçmalama! ne alakası var? erkek adam ağlamazmışmış kendileri yalnızken zırlıyorlarda dışarıda maço gibi davranıyorlar sonra ağlamaz falan diyorlar! sizde insansınız sizinde kalbiniz var tabiki ağlayacaksınız ha ben ağlamam ben insan değilim diyorsan sen bilirsin

0|1
    0|0
    • haklısın ağlamak herkesin hakkı. İnsanız sonucda toplum psikolojisi bizi bunları düşünmeye itiyor

• sen ağlamayacam diye diye kendini canavara dönüştürür kalpsizin teki olursun, türk toplumu saçmalık zaten.

• şuana kadar bir tek babamın ağladığını gördüm. Diğerleri timsah gözyaşı döktüler

0|1
    0|0
  • ağlar ne var bunda erkek adam insan değil mi

0|1
    0|0
  • Ya yıllardır erkekler ağlamaz lafını taht kurmuş bir toplumuz biz ve yıllardırda o tahttan indirmiyoruz bu durumu..
    Böyle olmamalı dostum
    İçimizde beslediğimiz duygulardan eminsek eminsen ağlıcaksın tabiki his meselesi bu hisss :)
    Güçsüzlük deniliyorsa buna vay halimize.. diyen insanında insanlarında mayasında bozukluk vardır...

0|1
    0|0
    • zaten ınsanızkı sonucda aslımıza bakarsak hepimiz aciziz güç dediğimz şey kendı aramızda kurdugumuz bir kelime

• Aynen öyle insan olmak vicdanı olan demektir dimi yani erkek-kadın insansak ağlamamak gibi bir terim kelime haznemizde olamaz olmamalı...

• ağlamayan erkek değildir

0|1
    0|0
  • Kim diyor ya erkekler ağlamaz diye.

0|1
    0|0
  • Neden ağlamasın ki

0|1
    0|0
  • Ağlar onlarda insan

0|1
    0|0
  • Seven insan ağlar :)

0|1
    0|0
  • aglamanın cinsiyeti yoktur

0|1
    0|0
  • Ağlar.

0|1
    0|0
  • Bence aglarlar ve bu gucsuzluk değil asktir veya caresizlik.

0|1
    0|0
  • İnsanlik bu cinsiyet ayrimlarindan siyrilin

0|1
    0|0
  • Neden öyle bir ayrım var ki? Ağlamak içindekileri taşıyamadığın zaman boğazında düğümlenen acılarını dışarı atma şeklidir... Sonuçta doğduğumuzda hepimiz ağlıyoruz saçma geliyor bana erkekler ağlamaz sözü

0|0
    0|0
  • Ağlamanın cinsiyeti yoktur bence

0|1
    0|0
  • çok itici geliyor bana

0|0
    0|1
    • nıye hayvanmıyız bız ya da robot?

• Benim için problem ağlayanda ben değil
      Sen benden kendini düşün😉

• he he

• Herkes ağlayabilir, normal bir şey bu

0|0
    0|0
  • Ağlamak acizlik ya da güçsüzlük degildir. Aglayabiliyorsan birşeyler hissedebiliyorsun demektir bunun için mutlu olmalısın

0|0
    0|0
  • bir erkek ağlıyorsa merhametli demektir bence...

0|0
    0|0
  • Ağlar tabi bugün 56 yaşında bir amcanın ağladığına tanık oldum :(

0|0
    0|0
  • Ağlar bir insan güçsüz olduğu için ağlamaz sadece sinirden bunalimdan da aglayabilir

0|0
    0|0
  • Neden ağlamasın? Erkekte kadında insandır ve duyguları vardır ağlarızda gülerizde..

0|0
    0|0
    • Toplum baskısı işte..

• Toplumun değil kendi bedeninde kendi nefesini almalı akıl ve mantığının doğrularının gösterdiği hayatı yaşamalı insan..

• Güçsüzlük değil kesinlikle. Herkes ağlar, sinir boşaltmak ister. Asla gocunulacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Duyguları olan herkes ağlar bence bunun adamlikla erkeklikle bı alakası yok

0|0
    0|0
  • Güçsüzlük değil.. İnsanız hepimiz.. Erkeklerinde duyguları var..

0|0
    0|0
  • Neden ağlamasın ki güçsüzlük değildir her insanın ağlamaya ihtiyacı vardır. Bu zamana kadar güçlü olduğu için

0|0
    0|0
    • sulu göz oluyorz. ewt merhametn sımgesıdır b ana göre de

• Sulu göz falan alakası yok bence

• Benin psikopat maci sevgilim bile aglasi bu gucsuzluk degil insani bisey bence
    Erkekler de aglarrrr

0|0
    0|0
    • bnde oyle dusunuyorm ınsanız bızde

Erkekler Ne Diyor 30

• Ağlar kardeşim niye ağlamasın. Biri delikanlılık ayağına erkekler ağlamaz diye birşey çıkarmış saçmalık. Biz erkeğiz diye duygularımız yok mu?

0|1
    0|0
    • Ne geldiyse delikanlkdan geldi ztn basımıza var tabi olmaz mı

• Evet Ağlamak sadece kadınlara has bir özellik mi?
    - Değil..
    Ağlar kardeşim ya niye bir yakınınız ölünce siz halayamı duruyosunuz?
    - Hayır
    -O zaman devam sıfır sıkıntı

0|1
    0|0
  • ağlar hemde öyle bir ağlarki :) sen insan değilmisin erkek adam da ağlar hepimizin duyguları var her insan gibi. ben normal hayatta ağlayacağım bir durumla hiç karşılaşmadım çok şükür ama dram fimleri izlerken ağlarım sık sık ama bazı tipler vardır maço erkek olduğu için erkek adam sevdiğini söylemez erkek adam ağlamaz gibi düşüncesi olan tipler onlara birşey diyemem onlar ağlamaz çünkü onlar öyledir :)

0|1
    0|0
  • erkekde insandır duyguları vardır bazen bu duygular gözlerden yaş olup akabilir ama kadınlar gibi herşeye ağlayan bir erkekte tuhaf görünür genelde erkekler daha güçlü görünmeyi sever bu yüzden ağlamamaya çalışır ağlasada bunu pek göstermezler buda erkekler ağlamaz lafını dilimize yerleştirmiştir

0|1
    0|0
  • Ağlar

0|1
    0|0
  • Öyle bir ağlar ki kanks

0|1
    0|0
  • Ağlar.

0|1
    0|0
  • Ben sadece duygusallaştığımda ALLAH'a karşı gözlerim dolar ama hiç ağlamam.

0|1
    0|0
  • Ağlamaz ya. Hani hep duygusuzdur ya. Hani aldatır ya hep ! Erkekler ağlamaz he? Ağlar ağlar öyle bir ağlar ki hem de. ... Onun hıçkırıklarını sadece kayalar duyar. Sen duymazsın. Belki hissedersin ama göremezsin. Dağlar taşlar duyar da sen duyamazsın. Duyamazsın işte , Onu hep içindeki gurur susturur. !

0|0
    0|0
  • Ben de isterdim ağlamayı...

0|1
    0|0
  • Ağlarız tabikide, bizim de gözümüz var duygularımız var ruhumuz var, insan olmanın erdemlerini taşıyoruz sevindiğimiz gibi üzülebiliyoruzda, üzüldüğümüz gibi mutlulukta duyabiliryoruz, Yeri geliyor sinirleniyor, yeri geliyor gözyaşı döküyoruz. gözyaşının erkeklikle ilgisi yok vicdanla insanlıkla ilgisi var.

0|0
    0|0
  • Okadar Çok Ağladım ki Bilemezsin Bunu Yaşatanlar Utansın...

0|1
    0|0
  • Kimse yoksa çaktırmadan aglar :D

0|1
    0|0
  • niye erkek insan değil mi canı bir duruma sıkılır ağlar

0|1
    0|0
  • Ağlar, niye ağlamasın? Yoksa o insan değil mi?
    Bırakalım artık şu erkek adam ağlamaz muhabbetlerini ;) :)

0|0
    0|0
    • bende takmıyorumda işte.. :()

• Boşver, dostum üzülmeye takmaya gerek yok böyle konuları hayatta dert edinecek kafaya takılacak çok daha ciddi konular var ;)

• o içine atma olayı çok kötü ya. bende öyleyim. hep içime atıyorum. ama oyle aglama fılan pek olmuyor bende. onceden cok aglardım ama su 1-2 sene ıcınde ıcımden aglamak gelsede aglayamıyorum. en fazla gozumden 1-2 damla yas akıyor. sonrası yok. bence güçsüzlük değil. cogu zaman caresızlıktır. veya beklentılerın bosa cıkmasıdır.

0|0
    0|0
    • aynen oyle dostum ıcn rahatlıo ama caresıszn yalnızsn degısık bı duygu

• şu an bende aynı durumdayım. ama yapacak bıse yok. gecmısındekı guzel gunlerı dusun. oyle bı gun yok dersende gelecekte yasayacagın guzel gunlerı hayal et o zaman. boyle yapınca en azından ınsanın umudu kırılmıor.

• dogru dıosn hayal etmezsen umut etmezsen yasamak ıcın neden kalmıyor

• Ağlar veya ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Tam bu nedenden ötürü yağmurlu havada az dolaşmadım.

0|0
    0|0
  • aglar. agladım sevdigim , icin

0|0
    0|0
  • Dışarıdan çok sert adam olarak bilirler beni ama ne yazıkki erkekler aglamaz diye bir kural yok

0|0
    0|0
  • ağlar tabii ya bununla ilgili bence yazdım oku biara

0|0
    0|0
  • Ağlamaz.

0|0
    0|0
  • Erkek Adam ağlarmı diyorlar?
    Defalarca aynı yere vurursan taş bile dayanmaz !

0|0
    0|0
  • 4 bir yani kahpelerle çevriliyse ağlar. aynen bende tarif ettiğin gibiyim herkesten gizli saklı ağlayarak büyüdüm ama şimdi atlattım bazı şeyleri.

0|0
    0|0
  • Öldürmeyen acı güçlendirir derler.
    Güçleniyosun dostum. Ağlamak zayıflık değildir.

0|0
    0|0
  • Ağlar...
    Utanılacak birşey değil bu.
    Sonuçta insanız, ağlarız kardeşim rahatlariz bazen de.-.+

0|0
    0|0
    • toplumda ağlarsak kötü gözüküyoruz

• Topluma...
      Yav kardeşim ben gün geldi luna park ortasında hüngür hüngür ağladığımi bilirim.
      Çocuk değildim.
      Haaaaa doğru belki fakli bir görünüm oluyor ama ben tabularimi yıktığım için sorun etmedim.
      Sende etme, umursaama geliyorsa bırak gelsin.
      insanlar yadirgayacak diye ben patlayamam diyeceksin ve rahat olacaksın dostum

• Erkekleri bilmemde adamlar ağlar

0|0
    0|0
  • Ağlamayan insan yoktur kardeşim

0|0
    0|0
  • ağladığım çok olmuştur ama bende senin gibi kimse yokken ancak

0|0
    0|0
  • Erkeğinde duyguları var.. Ama kadınlar gibi birden bire ağlamazlar. Kenara çekilip gizlice ağlarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...