Hiç biriyle kavga ettiniz mi ✌️ ✌️ ✌️💪💪👊👊👊?

böyle vurmalı kırmalı kavga ettiniz mi hiç ? ben hiç etmedim :/

Hiç biriyle kavga ettiniz mi  ✌️ ✌️ ✌️💪💪👊👊👊?

0|0
28|43

En İyi Kız Görüşü

• Ettim kanka sarısınla vurdum yoldım parçaladım 😂😂 👊👊👊✊✊✊👋👋💪💪💪🔪🔪💣💣🔭💉💉💉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Yok böyle etmedim. Bildiğin dövdüm. Ama ikinci gif harika yahu. 😂😂

1|0
    0|0
  • Lisede olmustu beden egitimi dersindeydik basketbol falan top botadan donunce sahanin disinda kizlar vardi. Ona top carpmasin diye topu yakaladim, az olsa yavasca carpismistim. Son yanima gelip bana sen bilerek diye carptim diye konusuyor. Bende sacmalama ben olmasam basketbol topu verdin, kafana dedi bunu bir sinir tutu. Bana bir tekme atti, bacagimin ustune basamadim.

0|0
    0|0
  • Ben ne kavgaların arasında kaldım. Yeri geldi altta kaldık yeri geldi üste çıktık :)

0|0
    0|0
  • Çok.

0|0
    0|0
  • Kavganın çözüm olmadığını savunmakla birlikte gerekli durumlarda da kavga etmişliğimiz ağız burun kırmışkığımız ve kırdırmışlığımız da vardır 😉

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Terliğini kap gel o zaman edelim hadi 8) :D
    www.indir.com/resimler/gif/53be7276a7b68.gif

0|0
    0|0
  • Kavga etmek düşünmekten aciz olsn insanlara çekici gelir... Ironik olucak ama şu yaşıma kadar bütün problemlerimi vurarak kırarak çözmeye çalıştım

0|0
    0|0
  • Ettim Soğancık

0|0
    0|0
  • Tam kavga sayılmaz ama üç hafta önce pazartesi günü akşam 5 e yakın okulun karşısında ki durakta bir tane sınıfımda ki yavşakla kavga etmiştim daha doğrusu hırpaladık birbirimizi o kadar.

0|0
    0|0
  • çok kavga ettim

0|0
    0|0
  • Ettim Fena hemde..

Just

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çok 🙈🙈

0|0
    0|0
  • Etiim

0|0
    0|0
  • hayır etmedim

0|0
    0|0
  • Evet ederiz

0|0
    0|0
  • Ohooo😄

0|0
    0|0
  • Hayatımda bir kere kavga ettim oda 19 yaşında. Kafa attım bide çocuğu ayıltmakla uğraştım 10 dk 😕

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • kavgayla hic bisey faydasi yok onun icin kavga etmem konusmayla halledilir

0|0
    0|0
  • Evet oldu birkaç defa. Sert kavga etmeyi severim

0|0
    0|0
  • Çookkk..

0|0
    0|0
  • Cokkk 15 kisinin arasina iki kisi daldik cunku yurek yemistik 😄

0|0
    0|0
    • Sonuc 😲😲😲

• Hahah olan arkadasa olmis

• Onun için kavgaya girdim zaten tipik liseli ortamında kız için edilen kavgalardan biriydi :D Ne günlerdi be

• Kak kiz sogan dogra

0|0
    0|0
  • En son öğlen ettim kanka😂

0|0
    0|0
  • Ettim

0|0
    0|0
  • Çoook hangisini söylim

0|0
    0|0
  • çok ettim :)

0|0
    0|0
  • çok az nadiren

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 27

• Meriç lise de Evrim diye bir kızla kavga etmiştim kızın saçını bir tuttum sarı sarı elimde kaldı :(
    O gün bugündür sarıları hiç sevmem aakshd

1|0
    0|0
  • Yok yok böyle vurdulu kırdılı etmedim, zaten hayatımda bir kez kavga ettim o da lisedeydi bir tane erkekle fiziksel bir kavga olmuştu 😡

0|2
    0|0
  • Veletken bir de onun disinda sadece kardesimle. Yakistirmam kendime oyle biri olmadim o konuma dusmedim. Ama mecbur kalirsam bigun ilk kavgam olur o zaman ozel olacak :D

0|0
    0|0
  • 14lü yaşlarda kaldı o tip şeyler. Az yerden yere vurup, kafasını yüzünü tekmelemediğim insan olmadı. Bugün kafam çok atsın, sabrımı kontrol ederim ederim hanımefendiliğimi biyere kadar korurum ama en son bardağı taşıran son damla olur ve ben onu öldürmekten beter ederim.

0|0
    0|0
  • Fena güldüm yaaa 😂😂😂 ogrenciyken erkekcocugu zannedilip kalabalikta bu abi gibi dönüp durmuslugum var.. ☺☺

0|1
    0|0
  • Hayır o kadar büyük kavgalarım olmadı :D

0|0
    0|0
  • ettim 3 kişyle :D

0|0
    0|0
  • ettim :)

0|0
    0|0
  • :D :D :D Hayırrr

0|0
    0|0
  • Evet ettim

0|0
    0|0
  • yok nayn töbe etmemisim sdfgg

0|0
    0|0
  • Vurmalı kırmalı değil de saç baş yolmalı oldu benimki

0|0
    0|0
  • Ben yaptim kizin agiz burun gitti be ustunu basini yirtmistim ilk kavgamdi biraz bende de hasar var di tabiki ama fazla degil kiz biktikkkk :D

0|0
    0|0
  • Yok valla etmedim

0|0
    0|0
  • Hahhaha ay gife yıkıldım :) yok bende etmedim

0|0
    0|0
  • bir kere bir kizi tuvalete yatirmistm bir kerede bir erkegi erkek dedigim top nonos korkak bseydi :) snra yapmadm yapmamda ozmm baya damarima basilmisti da

0|0
    0|0
  • @Wackers a bakan kızları dövdüm 👊

0|1
    0|0
  • ettim

0|0
    0|0
  • hayır 2. gife bayıldım :D

0|0
    0|0
  • Ettim :D

0|1
    0|0
  • Ettim bir keresnde dayak yedim ama kız ayı gibiydi efelenince affetmedi nomissiz vizdonsiz.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır fiziksel olarak kimseye şiddet uygulamadım bana da uygulanmadı

0|0
    0|0
  • Bende etmedim :D

0|0
    0|0
  • Yok ya etmedim en son 12 yasimda etmistim heralde kavga etmem ya laf talasina giriyorum daha cok

0|0
    0|0
  • çok isterdim ama olmadi.

0|0
    0|0
  • Ohoo çok ergenliğim mafya kadın gibi geçti kendş yaşıtlarıma tabi. Hatta en yakın arkadaşım benim fake hesabımı açtı diye 2bucuk saat işkence ettim sonrası malum 8 yıl ile yargılandım yaşım küçüktü en iyi avukatı tutup para cezasıyla işi götürdü saolsun. Seneye cezaevinden çıkıyodum o olmasa. Ama şimdi aptallıkmış bakıyorumda bir bayana hiç yakışmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...