Annem bana güvenmiyor?

Yavaş Yavaş İngilizce Öğrenmeye Başladım Çok Hevesliyim İngilizce Öğrenme Konusunda Her Gün Ezberliyorum Öğrendiğim Kelimeleri Fakat Anneme Anne İngilizcemi Geliştiriyorum Dediğimde Üfff Demeye Başlıyor Kardeşim Dediğinde İse Aferim Benim Kızıma Diyor Annemin Bana Karşı Güven Eksikliği Var Böyle Davrandığı İçinde İngilizce Öğrenmek İçimden Gelmiyor Artık Hevesim Git Gide Düşüyo Devam'mı Etmeliyim Çalışmaya Yoksa Bırakmalımıyım?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşinle yarış içinde olsan daha güzel olur kendini kanıtla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sırf böyle yaptığı için ısrarla devam et çalışmaya ve go get em girl !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnanmak başarmanın yarısıdır. Ama annenin seni desteklemesi daha iyi bir motivasyon olurdu. You can do it!

1|0
    0|0
  • Anneni tanımadan çok buyuk bir öfke duydum kendisine çalışmaya devam et. Kendin için onun için değil.

1|0
    0|0
  • Anneni görmezden gel.
    Bırak o da öyle düşünsun.
    Ona seslenmeden kendin otur çalış
    Sonunda görsün öğrendiğini...

0|0
    0|0
  • Senin kimseyi inandırmak gibi bir lüksün olmasın. Sen sadece yapmak istediğini yap.. gerisini kafana takma

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyosa bana hiç güvenmez :-)

0|0
    0|0
  • annene değil kendine bişeyler kanıtla ilerde o olmuycak

0|0
    0|0
  • Anneni mahçup et

0|0
    0|0
  • Evlen bence en temizi

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Devam et, bir kere yaptigini goturse bundan sonrasini kurtarmis olursun elinde gosterecegin bir basarin olur.

1|0
    0|0
  • Kimseye bakma annen olsa bile. Kimsenin de heveseni kırmasına izin verme

1|0
    0|0
  • Devam et

1|0
    0|0
  • O da bir sey mi ben disardan gelince annem caktirmadan sarilirken agzimi koklar sigara icki icmis miyim diye 😒😒

1|0
    0|0
  • annene kendini kanıtlamak icin devam etmelisin

1|0
    0|0
  • annene sık söyleme ve tabiki geliştir

0|0
    0|0
  • Et tabiiki snrada turkce değil ing knus annendeee heee Ne anlamadim desinnn sendeee bosver annee de hahah :)

0|0
    0|0
  • eğer böyle devam etmesini istemiyorsan pes etmiyceksin.

0|0
    0|0
  • Tabikide devam etmelisin sana karsı bisey soyleyenleri utandirmalisin basarinla pes etmekle olmaz bu

0|0
    0|0
  • Ingilizceyi birakmamalisin ve anneni bu konuda bilgilendirmelisin.

0|0
    0|0
  • Bana da babam güvenmezdi, her seferinde başarısız olacağımı düşünür bunu söler dururdu, beni çok sinirlendirrdi. Ama her seferinde kendimi ispatladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...