İnsanların düşüncelerine saygı gösteriyor musunuz?

bazı insanlar vardır ya güzelliğe , yakışıklılığa göre düşüncelerini ciddiye alıp saygı gösterir sizde onlardan birimisiniz?

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bu dediğin iç güdüsel bir şey. Kişi tanımadan yargılanmaz kabul ama bak bu öğreti bizim beynimize çocuk yaşlarda kazınıyor. Mesela filmlerde ki jönler hatun kişiler hep en güzel ve en yakışıklılardan seçilir. Karakter oyuncusu olduğunu ispatlayan çok az bir azınlık şana şöhrete kavuşur. Basit örnek Brat Pitt - Alpaçino ya da Dustin Hoffman. Brat'ta olay belli yakışıklı ama adam her rolu alır. Ama adam artık kendini ispat etmek bende varım demek için her türlü rolu almaya çabalıyor. Dustin-Alpaçino bana göre bunlar kısa boylu tipsizler. Ama onlara öyle bir replikler yazılıyor ve karakterler oynatılıyor ki ister istemez hayran kalıyorsun. Yalnız dış görünüş ilk anlarda etkili sonra hava olup uçar benim için. Süper yakışıklı adam ağzını açıp saçmaladığında olay benim için bitmiştir. Zerre kadar fikrine değer vermem. Sonra bana geri dönüşü sen kendini ne sanıyorsan Adriana Lima'mı olur haha çünkü red yemeyi hazmedememiş kişiliğimi aşşalıyarak egosunu tatmin etme çabalarına girişmiştir. Ya da yaşıyla insanı vurmaya çalışırlar. Mesela bu site. Mantıklı cevapları olmadığı zaman amca diye er kişiye , kaç yaşına gelmiş kadınsın burada ne işin var diye hatun kişiye laf sokmaya çalışan ergenuslar vardır. Bazen onların ipiyle kuyuya inersin sırf gıcık etmek için bazen de susarak onlara seni tınlamıyorum cevabı verirsin. Umarım anlatabilmişimdir. Haha ben lafı ortaya kodum :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, 2 kere 2 4 ve saf su deniz seviyesinde 100 derecede kaynar diyenler hariç (yani bilimle konuşanlar hariç) kimsenin düşüncesine saygı duymam çünkü en doğru benim düşündüğümdür, zekam sayesinde her olaya objektif bakabiliyorum, bu sebeple en doğru benim düşündüğümdür, tabi bunu da bilgisiz kuru sallamıyorum, kuramlardan kuram beğenin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Saygı gösteriyorum dinliyorum ama ciddiye almıyorum

0|0
    0|0
  • Gosterilmesi gerekene gosteririm sacma geldiyse gostermem

0|0
    0|0
  • O dedikleriniz kendini bilmezler.. saygisizlik gormedigim surece herzaman saygiyla dinlerim. Fikir ayriliklari olacak elbette..

0|0
    0|0
  • Hiç öyle biri değilim çok şükür. Fikirlerimizin uyuştuğunu fark ettiysem, bırakasım gelmez o ayrı. ;) :)

0|0
    0|0
  • Hayir ben herkese saygı gösteren biriyim ayrim yapmadan
    "Ders çalışıyordum Ks de degildim cevap veremedim"

0|0
    0|0
  • Evveeett

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet saygi gosteririm

0|0