Kapat

Gelecekti eşinize burdan ne söylemek isterdiniz :D?

henüz evlenmeyenler ne söylemek isterdiniz? evlenenler siz evlendiğiniz kişide aradığınızı buldunuz mu? evlilik tahmin ettiğiniz hayal ettiğiniz gibi mi? :D

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Bana bak sen benimsin tamam mı? Belki daha tanışmadık ama sonuç olarak sen benim kocamsın. Öncelikle ben seninle evleniyorsam sen öyle gördüğü her kıza bakıcak bir erkek değilsindir. Adam gibi adamsındır sen. O yüzden hiç öyle ''Senin o kızlara bakan gözlerini oyar çorba yaparım, sonra o çorbayı sana kendi ellerimle yediririm'' muhabbetine girmeyeceğim. Ama sen yinede gözün kayar falan, öldürürüm çocuk seni ! Birde şunu söylemek isterim ki;Sen şimdi birlikte olduğun o kızlara ''BİZ HİÇ AYRILMİCAZ AŞKIM'' falan diyosun ya ben çok acıyorum size ya 😂😂 Tabi senin aynı şeyleri düşünme gibi bir lüksün yok çünkü ben tüm ilklerimi sana saklıyorum 😊😊 Ay çokmu uzun oldu bu? Ben eminim kendim gibi birini bulmuşumdur sende şimdi benim gibi üşendiğin için bunu tamamen okumazsın. Ama eğer buraya kadar okuduysan (helall 👏) Seni çok seviyorum ya .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Sağa sola tohumunu dokmekten vazgeç ya karsilastigimizda bu yüzden yanlış kisi oldugunu düşünebilirim adam ol 😒

0|0
    0|0
    • vazgeç.. sağa sola tohum dktüğüne eminsin yani? :D

• nedir bu ümitsizlik bee :D çok mu çirikinsin? :D

• Çirkinlik ayri konu ben gelecekte ki eşimin düzgün biri olmasını isterim buradan uyarıyorum işte 😂

• Gelecekte ki eşim bak sana buradan sesleniyorum akilli ol beni bekle uslu dur 😁😂

0|0
    0|0
  • kesin boğa burcusun biliyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...