Şehir dışında okumak size neler kattı?

Ben de üniversitedeyim şehir dışında okuyorum şu an. Buraya gelmeden önce o kadar özgüvensizdim ki yabancı biriyle konuşurken yüzüm kızarır sesim titrerdi. Otobüsün arkasından bapıramazdım inecek var diye. Biri bapırsın diye dua ederdim. Yolda yürürken karşıya bakamazdım. Sınıfta soru soramazdım. bir yere giderken hep arkadaş arardı. Şimdi yüzde doksanını aştıpımı düşünüyorum çok şükür. Artık iletişim kurabiliyorum. Rahatça kendim gezebilitorum. Kendine değer veriyorum :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardır kendimi bildim bileli yemek ütü de dahil maddiyat da dahil her şeyimi kendim karşıladım, sorunlarımı hep kendim çözdüm, şehir dışında okumak da buna yine katkı sağladı. Kısaca bu kadar. 1 milyon tl yatırırsanız hesabıma uzunca anlatırım. Tşklr.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir de başka şehire gitsem hepten kaybederim olmayan özgüvenimi :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben b*kunu çıkarıp ülke dışına geldim halt varmış gibi :D

Çok şey kattığı kesin.

0|0
    0|0
  • paranın kıymetini anladım
    yemek yapmaktakı marifetimi gördum
    arkaşlıgın gercek anlamını yasadım
    temızlık ütü gibi ev işlerinin detaylarını ögrendım
    en önemlisi rahat yaşadım nerdesin ne yapıyosun diyen yoktu
    salonunortasında nargile yakabılme keyfını tatım (hatta banyoda bile yakmışlıgım var :D )
    ilk başta aklıma gelenler bunlar ^_^

0|0
    0|0
  • Çok şey kattı yalnız kaldığında neler yapabileceğini görüyorsun aslında bir nevi gerçek hayatı görüyorsun şahsen ben gördüm. Giderken farklıydım geldiğimde faklı oldum.

0|0
    0|0
  • şehir dışında okumadım

0|0
    0|0
  • kendi işimi kendim yaptığımdan tüm işler yolunda gidiyordu. 2 fakülteyi bir arada götürdüm. bunun yanında izlemediğim film, gitmediğim talkshow kalmamıştı. şimdi yok böyle birşey

0|0
    0|0
  • Hayat deneyimi kattı fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Hep şehir dışındaydım. :D

0|0
    0|0
  • hayatı daha etraflıca görmeyi sağladı

0|0
    0|0
  • bana da ayakta kalabilme özelliği verdi, şimdi tüm ev işlerini yapabiliyorum mesela :D

0|0
    0|0
  • Karı kız ortam :D

0|0
    0|0
  • Çok şey kazandırıyor bende okuyorum şu an Pariste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ailemle yasiyorum ve okuyorum 😊

0|0
    0|0