Güzelci hocalardan nefret ediyorum?

güzel kızlara farklı muamele yapan hocalardan nefret ediyorum. Bu sabah okula biraz geç girdik bir arkadaşımla hocam girebilir miyiz dedim resmen cevap vermedi sınıfta bazı kızlara direk belli ediyor yavşadıpını siz ne düşünüyorsunuz bu konuda benim düşüncem böyle bir hoca (!) isterse ordinaryus olsun benim gözümde bir hiçtir.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede de böyle durum

Hoca kız öğrencilere daha fazla not veriyordu
    Sonra o yüksek notu alan kızlar hocanın yanından çıkmıyordu... Nalet olsun böyle duruma haram Olsun hakkim o hocaya da o yüksek notu kabul edenlerede

Senin durumun buna dönmüş gibi..

0|0
    0|0
    • Ben de üniversitedeyim. Bilemiyorum artık bariz yavşıyo iki uç kıza bakışları bile farklı sınıfta herkes de biliyor genelde bu durumu. bir tek ben fark ettim sanıyorum. Oda arkadaşım falan da sübyancı bu falan diyo

• Bende diyorum ki senin gözlemin yanlış
      Sıfatı iyi olmayan kizlarada yavsiyorlar belki ekmek çıkar diye
      Belki siz o kızların bu halini hiç görmüyorsunuzdur

• Bilmiyorum bu hoca hakkında gözlemim bu bana yüzünü çeviren adam başka kıza ooo sen oi geldin diyor başka bişi gözlemleyemedim

En İyi Kız Görüşü

• Sen o kadar oku, sonra zar zor atan, sonra da yavşa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bizede bayan hocalarımız yavşıyordu iyimi özelde okuyorduk arabayla kapıya gittiğimizde nasıl 3 gııtın 5 geldin vs tabı maddıyatla ilişkili :D

0|0
    0|0
    • O da kötü emin ol sınıftan çoğu kişide size ve hocaya gıcık olmuştur

• yooooo herkesin durumu ıyıydı hatta burs alan arkadaşlarımız vardı koltuk çıkardık ben maddiyatçı adam dolaştırmam yanımda. şimdi herkes babasının koltuğuna oturdu arkadaşlarımın hepsi kımı yat işi yapar kımı restorant kimide otel vs bunlar :D

• İyiymiş ne diyiö

• Valla buna alışmaya çalış, aynı durum iş hayatında da geçerli maalesef :(

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bir tek Türkiye de mi böyle sence mesela çok başarılı hayat kurtarabilecek güzel olmayan bir doktorlar çok güzel ama bir halt bilmeyen doktor arasında neden güzel olan öncelikli oluyor

• Kötü ama gerçek :( Türkiye'de bu durum çok daha fazla. Üniversitelerde sadece cinsel değil diğer türlü ayrımcılık da aşırı duruma geldi. Çalışan kazanır diye bilirdik ama gerçekler çok farklıymış.
      Dediğim gibi kariyerin boyunca da maalesef bir şey değişmeyecek. Bu durum düzelir belki ileride ama biz göremeyiz.

• Aynen maalesef

• para için meslek yapanların hepsi aynı seviceksin mesleğini... ;)

1|0
    0|0
    • İnşallah hakkıyla yapabilirim mesleğini bunun gibi olmam

• Çok mutluyum çok uğraştım bu böümü kazanmak için çok şükür nasip oldu inşallah çok iyi bir şekilde yaparım :)

• insallah :)

• Biz onlara kardeşim diyoruz hoca degil

0|0
    0|0
  • Giyotinle doğrayınca çok sevimli olabilirler bence 😊

0|0
    0|0
  • bir <im çoğu hoca kız erkek ayrımı yapıyor.
    Kız isen istediğin izni alabiliyosun
    Böyle ayrıma karşı mısın?

0|0
    0|0
    • Her türlü ayrıma karşıyım. Güzel bir kız olduğum söylenemez. Normal göze çarpmayan biriyim geldiğim noktaya kadar bileşimin hakkıyla geldi. Ne olursa olsun ayrıma karşıyım. Özellikle de fiziksel özelliklere göre yapılana.

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyleleri ölmeyi aynı şey bendede oldu 😒

0|0
    0|0
    • Çok kötü bir durum kendimi çok kötü hissettim resmen kafasını çevirdi girebilir miyim diyince.

Yükleniyor...