Annem babamı aldatıyo?

Ya biriniz bana akıl verin nolur. Bundan 5 6 sene önce babam annemi aldatmışti ve çok zor günler geçirdik ailecek. Sonra babam düzeldi bir yanlışını görmedim. Ama bugün öğrendiğim şeyle yıkıldım resmen. Napıcam inanın bilmiyorum. Babama söyleyemem annemi öldürür o kötü günlere tekrar dönmek istemiyorum. Ciğerim acıyor nolur bana yardım edin

Güncellemeler:
Bir de şunu soruyum kardeşlerimle bu durumu paylaşayım mı?

0|0
16|21

En İyi Erkek Görüşü

• oda vazgecer muhtemelen yıllar oncekı ıhanetın acısını cıkartıyordur.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle konuştum ayrıldı

• Ayrildi derken normale mi dondu yoksa bosanicaklarmi?

• Normale döndü yani defalarca Özür diledi sadece yazışmaydı falan dedi

En İyi Kız Görüşü

• Benm de başıma gelmişti. Fiziksel bisey oldgunu düşünmüyorum. Hatta olmadgna eminim. Hep bu sanal yüzünden oldu ne olduysa. Ben ilk öğrendiğimde öyle kalakaldim. Şok oldum. Sonra içimde tuttum. Ve hala annemi kontrol ediyorum. Arkds listesnde o adam var mi dye. Ama yok o isten döndü çoktan. Şükürler olsun.

1|0
    0|0
    • Bende fiziksel olmadığını düşünüyorum. Ama ne yapsam anneme bildiğimi söyleyim mi

• Bence söyleme. Ama onu takip et. Devam ediyor mu. Belki de mevzuyu kapatmistir coktan. Belki pismandir. Yani bunu bilemeyiz. bir de bir insanin çocuğuyla böyle bir mevzu konusmasi kolay bisey değil. Utanır yerin dibine girer. Annenden eminsen normalde böyle bisey yapmycak oldgnu biliyosan bence hiç karışma. Çünkü artk devir ole bir hale geldi ki. Insanlar evlerinde koca/karilarindan bulamadiklari ilgiyo netteki ipsiz sapsiz insanlardan bekliyorlar. Onlar da azicik sevgi dolu konusursa gönül kaptrmaya hazir zaten. Ama ben geçici oldgnu düşünüyorum kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 20

• Annenle oturup konuşmalısın. Birde onun açısından bakmalısın. Başka çaresi yok bu işin. Hayatın insana yaşattıklarını anlamak çok zor. Belki geçerli sebepleri vardır. Anlayışla yaklaşırsan kazanırsın. Mesela boşan öyleyse ama böyle olmasın demelisin. Babana sakın söyleme. İşin sonu cinayete bile gidebilir.

0|1
    0|0
  • allahım allahım aman yarabbi dedim annne hakeret etmek istemıyorum annenle konuşmayı denesen gerçi iş işten geçmiştir tablo bu resmen ak
    https://www.youtube.com/watch?v=JzPwEvbNYVo

0|0
    0|0
  • Zor soru zor cevap Edepsiz annene söyle ayrılsın babandan. çekirge bir atlar iki atlar üçüncüsünde yakayı verir o zaman fırtına kapar bir gün yakalanır anan denen şimdiden ayrılsın.

0|0
    0|0
  • Ananı tehdit et :@

0|0
    0|0
  • Eminmisin buna eğer ki evetse annenle konuşmak istediğini söyle ve hermooni arkadaşımız güzel yorum yazmış onu uygula derim.

0|0
    0|0
  • Sen burada bik bik konuşan çoluk çocuğun aklına uyma. Annenle güzelce konuş sakince , sebebini öğren onu yargılama sadece sor neden diye. Eski günlere geri dönmek istemediğinden bahset

0|0
    0|0
  • annen böyle bişey yapmışsa ahmaklık salaklıktan başka bişey dgil kusura bakma annenle konuş dogrululuk payı var mı diye agzını yokla

0|0
    0|0
    • Ya ben de diyorum anne o ya nasıl yapar böyle bir şeyi aklım almıyo. Hemen mi konuşuyum napıyım bilmiyorum ki

• bence olaylar bir raddeye gelmeden konuşun istersen yardımcıda olabilirim ama sen bilirsin

• nasıl yardımcı olabilirim burada yazmasanız sorununuzu bana yazın elimden geldiğince yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • bildiğinizi annenize söyleyin. sonra olacakları izleyin.

0|0
    0|0
  • Ispatla Anneni tehdit et, ya ölün ya secim diye

0|0
    0|0
  • Ananı da al git.

0|0
    1|0
  • karışma kimsenin özel hayatına demek ki mutlu değiller sırf sizin için evliliği sürdürüyorlar.

0|0
    0|0
    • Aynen öyle ama anne o ben hep onu örnek aldım ama artık ona bile güvenmiyorum. Kisem kalmadı

• ne alaka yaa senin annen ya da baban kötü insanlar değil ki sırf bu sebepten onları sevmeyecek misin ?

• Aslında bu annenle baban arasındaki bir mesele fakat ikisininde özel farklı bir hayatı var babanın ona kızması aslında yanlış bir durum olur çünkü Annenin başka birine ihtiyaç duyması bu evrendeki en doğal şey bırak kendileri halletsinler

0|0
    0|0
  • Kardeşinle paylaşma. emin misin aldattığına başka bir şey olmasın.

0|0
    0|0
  • iyi yapmış.

0|0
    0|0
  • baba aldatırken sıkıntı yoksa anne aldatıncada olmayacak. anneninde sevişmek hakkı :)

0|0
    1|0
    • Ya cinsel bişey olduğunu düşünmüyorum

• evli kadın cinsellik yaşamaz olur mu hem aldatıyor hem cinsellik olmuyor :)

• Sizin ailenin biraz genlerinde bozukluk var heralde

0|0
    0|0
    • Ya bizim ne suçumuz var anlamıyorum ki. Ben asla onlar gibi olmıycam.

• Babanın sorunu ona sor neden diye

0|0
    0|0
    • Ben intikam için diye düşünüyorum ama kafam çok karışık

• İntikamı baban alır merak etme anna kudurgun demek hakkını verecek baban ozaman

• sizin aile daha düzen tutmaz söylüyüm

0|0
    0|0
    • Yok ki zaten ruh gibiyiz hep

• ama sen babana sakın söyleme direk boşar bence

• Annenle konuş önce

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Annenle konuş o zaman annenin görüştüğü o adamla konuş yap bir şeyler ama göz yumma sessiz kalırsan çözüm olmaz felaketin tarihini biraz ertelemiş olursun.

1|0
    0|0
  • Evet biz her zaman yaziyoruz yasattigini yasarsin diye bence ona hicbir sey yapmaya hakki yok kendisi de yapmis bunlari

0|0
    0|1
    • İyimi yapmış yani bazen saçmalıyorsunuz ayrılsaydı bunu ypacagına

• Sen anlamiyorsun sanirim önce kocasi aldatmis kocasi yasattigini yasamis aldatilmis ayrilsalardi iyi olurdu tabii ama hak yerini buldu

• Ben olsam annemi karşıma alır konuşurdum eğer çok aşkından yanıp ölüyorsa önce babamı boşamasını sonra ne halt ederse edebileceğini söylerdim

0|0
    0|0
  • Anneni aş karşına bildiğini söyle ve Nasıl kendine yakıştırıyorsun böyle bir durumu biz varken babam varken vs diye konuş. Gir anaçlığına vur.

0|0
    0|0
  • Soyle bu vicdan azabiyla yasama

0|0
    0|0
  • çözüm bizde değil annende. intikam alıyor. konuş onunla.

0|0
    0|0
  • zor bir durum babana. bisi demeden annenle konus derim

0|0
    0|0
  • bence kardeşine söyleme annenle konuş baktın düzelmiyo babana söyle olması gereken bu

0|0
    0|0
  • Yuh yani. Ogrenilmesede illa bir gun baban bilecek. Annenle konus

0|0
    0|0
  • Annen babanı öldürmemiş ama baban anneni öldürür... İlginç.

1|0
    0|0
    • Ya nasıl anlatıyım ki erkek işte klasik

• Bu tarzım değil zihniyete inat bilmiyor gibi yapardım ben

• nereden öğrendiniz

0|0
    0|0
    • Annemin telefonuyla oynuyodum ordan gördüm

• Şahsi olarak tanımıyorum

• zor durum ama söyleseniz işler iyice karışacak söylemesen zor

• bu nasl bir aile...

0|0