Neden namus kavramı sadece kızların üzerine yığılı?

Ben sevgilimle fotoğrafımı profil fotoğrafı yapınca annem bana kaldır onu diyor, abimin fotoğrafında da sevgilisi var o hiçbir şekilde laf yemiyor, aksine kızla konuşuyor güzel bir biçimde. Bende neden bu şekilde olmuyor? Abimle aramızda bir yaş var zaten. Ve hep bu şekildeydi zaten. Eve yarım saat geç gelerm ortalık ayağa kalkıyor, o ise gece yarılarında geliyor. Anlayamıyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• öyle erkekte namus olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yobaz ve geri kafalı insanlar olduğu zaman böyle oluyor ... isteğini yap aldırma kimseye ancak böyle hakların dan gelirsin belki onlarda anlar namus kavramının bambaşka olduğunu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• toplulukların bır arada yasamaları ıcın sıstemler dayatılmıstır... cogunluk hangı sıstemde kendını rahat hıssetmısse onunla yasamaya karar verır... yanı bızım toplulugumuz bu sekılde yıllarca yasıyo bunun yok olması ıcın bır kac neslın yok olması ya da yenı neslın şu an azınlıkta olan esıtlık , ozgurluk , demokrası kavramlarını benımsemesı... kısacası bır anda degısmesı zor..

0|0
    0|0
    • Biz cok cahil bir toplumuz. Keşke böyle olmasa

• Ve abinle gurur duyulur

0|0
    0|0
  • o senin annenin geri kafalılığı.

0|0
    0|0
    • Geri kafalı bir insan da değil aslında sadece babam öğrenir diye sanırım. Ki zaten biliyor, gelip ciddi misiniz diye soran bir adam. İki seneyi geçti sevgilimle zaten. abim hergün ayrı bir kızla diyebilirim. Kaç kadın geldi evimize, abimin bilgisayarindaki kizlarinin ciplak fotograflarini silmeye.

• ne olursa olsun ayrım yapmamalı.

• Yaşınla orantılıdır.

0|0
    0|0
  • Namusun önemini öğrendim evde. Sonra yoksundan namus bekIemenin namussuzIuk oIduğunu; gerçek namusun, günah eIinin aItındayken, günaha eI sürmemek oIduğunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • Sen kız çocuğusun çünkü kendini bir erkekl bir tutma

0|0
    2|0
    • Ne farkımız var pardon

• Cahilliğin nirvanasına ulaşmışsın tebrik ederim.

• İsinize gelince kadın erkek eşit işinize gelmeyince biz kafınız hadi ordan x kromozomlular sizi

Kızlar Ne Diyor 4

• Cunku aptal insanlar

0|0
    0|0
  • Bunu kiyaslarsak ohooo çok şey var

0|0
    0|0
  • Ailene sorsana onu

0|0
    0|0
  • Bu ailenin ileri görüşlülüğü veya geri kafalılığıyla alakalı bir durum. Gelenekselciler demek ki. Türkiyede ne yazık ki bu tip aileler daha çok. Buna karşı durup düşüncelerini belirtmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...