Hak ve son din olan İslam dini ile yarattığı için rabbimize şükretmemiz gerekmez mi?

Ona layıkı ile bir kul olmamız ve Mahşer gününde Sağ tarafmızdan kitabımızın verilmesi ve cennet ile müjdelenmemiz düşünsenize ne kadar güzel bir haber bu, Bu dünyada küçük şeylere bile ne kadar çok sevinirken bu habere neler verilmez?

Bunu yapabilmek içinde Dinimizin emirleri geriğince hareket etmemiz gerek, hangimiz tam anlamıyla dünya ile meşguliyetini keserek 5 vakit namazını kılıyor ve Kutsal kitabımızı Kuran-ı Kerimi okuyor, kim Orucunu günü gününe sadece aç kalmadan, namazlarını aksatmadan gıybet yapmadan yalan konuşmadan tutabiliyor? Sizce haksızmıyım?

BU DÜNYA GEÇİCİ EY İNSAN, EBEDİ ALEM ASIL İSTİRAHAT YERİMİZ,ÖLÜMLE BAŞLIYACAK VE MAHŞER GÜNÜ SUR ÜFLENMESİ İLE SON BULACAK BİR ZAMAN BU

PEKİ HAZIRMISINIZ?
Hak ve son din olan İslam dini ile yarattığı için rabbimize şükretmemiz gerekmez mi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Nerden biliyosun bu dunyanin gecici oldugunu? Ordan geri donen var mi ki bundan emin konusuyosun? Ben hic bir zaman dinler hakkinda kotu konusmadim ama su anda islam yuzunden kanlar dokuluyo dunyada. Hristiyanlikta ta oldu bu-800 yil once ama. İslam ilerlemekten yana degil. 13 yasinda bir kizla evlenmege izin veren din saglam degildir demektir. "Kadinlar sizin tarlanizdir" diyen din saglam degildir demektir. Kan dokmege izin veren din saglam degildir demektir. Kuran'da aciklanamayan cok cumle var. Onlari da "Allah istese anlardik" diye gecistiriyosunuz. Bu Allah neden bana anlayacagim bir sey gondermedi o zaman? Hepimizi Allah yarattiysa, neden ben Kurani arapca okumayi ogrenmek zorundayim? Benim dilimi de Allah yaratti sonucta. Anlamiyo mu benim sozlerimi? Boyle mantiksizliklar yuzunden dinlere karsiyim ben

0|1
    0|1
    • allahın var olmadıgını kanıtla ınanyım sana

• Sad, 52

• Okuyup sana döneceğim bu âyetleri

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...