Sevgilimin kız arkadaşından nefret ediyorum?

Arkadaşlar benim bir yıllık bir ilişkim var. Geçen sene okulda kız arkadaşım bir arkadaş edindi ve ilk zamanlar kızı bende sevdim. Daha sonra kız arkadaşımın anlattığına göre bu kız sevgilisini aldatmaya yönelik hareketlerde bulunmuş. Şimdi öncelikle bu durum beni ilgilendirmez elbette. Ama şöyle bir şey var. Ben bundan önceki ilişkimde aldatıldım ve her aldatan insan şerefsizdir ama aldatan kadın/kız benim gözümde o kadar tarzım değil bir noktaya geliyorki... Ben kız arkadaşıma o kızla görüşme gibi şeyler söyleyemem o hakkım yok. Ama bazen aramızda bu sorun oluyor. Mesela geçenlerde ben kız arkadaşımla takılmak istedim. O arkadaşıda takılalım dedi ve arada kaldı. Kız arkadaşım benim yanımageldi ve kız sevgilime trip attı. Bugünde bir kariyer etkinliği vardı. Kız arkadaşımla gitmek istiyordum ama kendisi bana sormadan ona söz vermiş benim gideceğimi bile bile. Beni yalnız gitmek durumunda bıraktı bende gitmedim. Bu gibi he sorunlar ortaya çıkıyor. Üniversite birinci sınıf öğrencisiyiz. Ne yapmamı önerirsiniz bu durumda? Özellikle kız arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Salla gitsin bu tür şeyleri kafana takma...

0|0
    0|0
Yükleniyor...