Direksiyon sınavı sorunsalı?

SA arkadaşlar, yarın direksiyon sınavım var ve çok heyecanlıyım. İlkinde parkta kaldım çok üzüldüm bu sefer kalmamam lazım. Ama kafamdaki olumsuz düşünceyi yok edemiyorum. Kalıcam diye düşünüyorum, heyecanımı bastıramıyorum. Taktik verin, ne yapayım? :(

Güncellemeler:
Geçtim arkadaşlar geçtimmmmmmmm! 😁😁

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben girdiğimde 3 hocayla muhabbet ediyorduk arabayla son öğrenciydim direksiyon sınavında çıkışta çay kahve içmeye gitmiştik :D Yani hocalarla ufak tefek muhabbetlere girebilirsen hiçbir heyecanın kalmaz. Ama gözünü yoldan ve dikiz aynalarından ayırmadan. Park işine gelince de muhtamelen 2 tekerlek çizginin dışına çıkması lazım diye biliyorum. arka kapının kolu tam direğe paralel dursun daha sonra kır direksiyonu kompke sağa gel geriye çizgi ile arka tekerlek arası 10 cm kaldın daha sonra tam topla gir içeri on numara 5 yıldız ;)

0|0
    0|0
  • Orta direkler yan yana gelecek sekilde ondeki araca yaklaş.

Direksiyonu tam sag kirip sol dikiz aynadan`arkadaki aracin plakasini gorecek kadar` devam ediyorsun. Sonra toparlayip yanasiyorsun.

0|0
    0|0
  • zamanında çalıştır deseydin park sorunun olmazdı.

0|0
    0|0
  • Rahat ol kemerini tak aynanı kontrol et sadece işine odaklan başka birşey düşünmezsen gecersin.

0|0
    0|0
    • Park yerine gelir gelmez heyecan bastı geçen sınavda, geri geri giderken stop ettirdim arabayı

• Çalıştın mı peki?

• Hayır sınavdan beri hiç sürmedim araba, kendi arabamızla çalışırken korkuyorum çünkü babam hemen bağırıyo. Yarın sınavdan önce 2 saat dersim var yarım saat sonra da sınav. Bu kez mutlaka geçmeliyim

• Yardimci olmami ister misin?

0|0
    0|0
  • Seni üzmeknistemem ama büyük ihtimal kalacaksın artk ehliyet çoooook zorlastı,

Bn çok iyi bildigim halde bile zor aldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de ilk seferde parkta kaldım ama ikincide kesinlikle gecmek zorunda oldugumu düşündüm heyecanlanmamaya calıstım, olumlu düşündüm ve gecebildim. darısı başına :)

0|0
    0|0
  • Heycanlanma 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...