Arkadasim beni surekli baskalariyla kavga ettirmeye calisiyor?

Birisi bana yazdiginda surekli onlara kizmami, kararli oldugumu göstermemi, onlar kimmiski bana öyle yaziyorlar diyo falan. Kac kere onu dinledigimden arkadaslarimla aram bozuldu. Insanlari terslemeye gerek yok bence, guzel bir sekilde dediklerine hayir diyebilirim ama böyle yaptigimda cok kararsizsin onlarin sana saygisi olmaz falan diyor ne yapicam?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver ya ne arkadaşı..
    Çoğu sinsi oluyor..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kere de ona kararlı ol da aklı başına gelsin... öyle insanla nasıl arkadaş olunur ya?

0|0
    0|0
    • Ya ben ilk basta benim iyiligimi dusunuyor dedim ama benim kendime olan guvenim azaldi surekli kararsizsin, tepkini koymuyorsun sana saygi göstermezler falan diyor

• e tamam işte bir kere ona tepkini koy da bencil bencil konuşmayı bıraksın. sana saygı duymayı öğrensin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostun sana düşmanIık eder, haset ve kinini dışarı vurursa senden yüz çevirdi diye feryat etme. Kendini ahmak ve biIgisiz haIe düşürme. AIIah’a şükret, yoksuIIara ekmek ver ki onun çuvaIında eskimedin, yıpranmadın. Ebedi dostun AIIah’tır.

0|0
    0|0
  • kullanılıyorsun kullandırma kendını soyleceğim bu yapacak adam delikanlı gıbı gıder yapar aracı koymaz ha koyuyorsada ya dotunden korkuyor ya da senı piyon olarak kullanıyor net.

0|0
    0|0
  • Hayırlı arkiler

0|0
    0|0
  • Acaba kimse ona yazmiyorda o yüzdenmi seni böyle yönlendiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin sadece onunla arkadas olmani istiyordur belkide

0|0
    0|0
Yükleniyor...