Hayatından memnun olmayan var mı?

Hayatından memnun olmayan var mi? Mesala zengindir, güzeldir, yakışıklıdır ama yine de mutsuzdur. Boyle olanlar var mi varsa nedenini ve çözümünü bilen var mi?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ben mutsuzum çünkü sebebi çok kolay namaz kılma oruç tutma zekat verme ve sadaka verirken elin titresin sen de mutsuz olursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Şu an sadece tatilsiz bir sene geçirdiğim için şu son 1 ayın da hemen bitmesini istiyorum, onun harcinde tek sıkıntım askerliğimin uzun ya da kısa çıkacak olmasının hala belirsiz olması, uzun dönem çıkarsa hiçbir sorun yok aksine mükemmelleşmeye başlayacak. Sermayem yok diye yıllardır fakirlik çektim sermayeyle neler yapıyorum göstericem herkes ibret alacak. Senin detayda yazdıkların da ruhsal olarak hasta oluyor, tedavi olmaları önerilir.

0|0
    0|0
  • Allah'a çok şükür

0|0
    0|0
  • herkess

0|0
    0|0
  • Zengin, güzel ya da yakışıklı değilim. Ama hayatı sevmiyorum açıkçası. Çünkü uğruna şükür ettiğim herkes beni buna pişman ediyor.

0|0
    0|0
  • Aynısını ben de sordum. :D Memnunum Allah'a şükür. :)

0|0
    0|0
  • Balim bu ulkede kimse memnun degil... Bilal erdogan bile cocuklarimi daha iyi bir ulkede yetistirmek istiyorum diye yurt disina kacti :)

0|0
    0|0
  • sence?

0|0
    0|0
  • Az ile yetinip şükretmeyen çoğu bulamaz

0|1
    0|0
    • zengin olan herkes şükretti ibadet yaptı diye zengin olmadı. s
      birilerinin üstüne basmazsan yükselemezsin çok zor

• @hakannet55 kardesım orası oyle ama bu seferde gonlundeki zenginlikten eksiliyor bence soyle bir soz vardır egolu ınsanlar zayıflıgını gizlemeye calısırlar guclu ınsanlar ise zayıflıklarının farkında olan ve karsısındakını kucumsemeyenlerdir

• Güzel yazmışsın dost.

• yooo bu günümüze çok şükür

0|0
    0|0
  • Yakisikliyim ama hic sevgilim olmadi ve mutsuzum. 18 yas. indayim bu arada

0|0
    0|0
  • Sen Allah (c. c) ` tan razı ol ki o da senden razı olsun. Hz. Mevlana

0|0
    0|0
  • Memnun olmayanları memnunmu edeceksin

0|0
    0|0
  • Eh işte

0|0
    0|0
  • Kismen

0|0
    0|0
  • ben varım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zenginim guzelim caliskanim isim var uni son sinifim mutsuzum ve yalnizim

0|0
    0|0
  • Yalnış soru hayatından memnun olan varmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...