Bu kadar değersiz miyim?

Herhalde şuanda değersizliğin dibine vurdum oturdum ağlıyorum tutamıyorum kendimi bir insanın hiç mi umrunda olmazsınız ya bir insan sadece Nasıl kendini düşünebilir bu kadar bencil olur

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsan niye kendisi yerine seni düşünsün? Hayal dünyasında mı yaşıyorsun?

0|0
    0|0
    • İyi insanların az da olsa dünyamızda yaşadığını düşünüyorum

• Kendinden çok kimse kimseyi düşünmez sadece bazı insanlar hayatınızda özeldir ve onlara karşı bakışınız farklıdır onları düşünürsünüz ve değerli hissettirirsiniz

• Yav öff, bu senin beklentin, karşı taraf için öyle bir intiba uyandırmamışsın, değer dediğin şey bir ilüzyondur. Şıllığın teki malak bir herifi kafalayıp onun gözünde çok değerli olabilir. Ama bu kendisinin çok değerli olması sebebiyle değil, karşı tarafın ona anlam yüklemesiyle olur.

İnsanların senin hakkında verdiği hükümler seni tanımlamaz, o yüzden biri için değerli olmaya çalışma boşuna.

• Kimse seni değersiz yapmıyor anlaşılan sen kendini değersiz yapıyorsun bırak ya umursamıyorsa umursamıyor dünyanın sonu mu bu?

0|0
    0|0
    • En yakınım tarafından yapılması insana koyuyor

• Ya insanları anneleri babaları bebekken terk ediyor ve onlar dimdik ayakta duruyor bundan daha kötü bir umursamama ne olabilir. Bence bu kadar zayıf olma güçlü ol ve kimseyi bu kadar hayatının merkezine koyma.

• Evet ayakta dimdik duruyorlar ama içinde ne yaşadığını bilmiyoruz ki belkide bu yüzden güçlü duruyorlar tamam benimki belki onlarınkinin yanında bişey değil ama benim bu yaşadığım da benim için büyük bir kırgınlık 💔

• Salıver..

1|0
    0|0
  • Seni bir paçavra gibi kenara mı attılar , kullanılmış bir çorap gibi :/ Olacak iş değil.

0|0
    0|0
  • Ne oldu mevzu nedir

0|0
    0|0
    • Enn yakın dostum tarafından bu kadar umursanmamak. Uzun zamandır sorun yaşıyoruz ama onun 1 dakika bile aklına geldiğim düşünmüyorum başka seyleri dert etmiş kendini bunuda çok önemli bişey gibi anlatmış

• Ama o benim için çok farklı bir arkadaş sadece gelip bana nasılsın bile dese kırgınlığım geçebilir

• Affetmek Güzeldir hosgormek Güzeldir alttan almak Güzeldir bunlar iyi seyler ama saflığın da Sınırı Olmalı sala. k olmamak gerek
      Biri bana silahla ateş ediyorsa ben ona niye Gul uzatayım ki?

• Neden marmaralıdeğerin paha biçilemez takma kafaya

0|0
    0|0
  • Degersiz mi? Aklina basina topla sacmalama

0|0
    0|0
  • sen ailen dışında kimi umursuyorsun?

0|0
    0|0
    • Yanımdaki bana değer veren insanları umursuyorum eger Böyle olmasaydı o kişi için bu kadar üzülür müydüm bende aynı onun gibi yapar takmazdım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...