Arkadaşlar çingenelerin memleketi neresi?

Yolda garip kıyafetlerle gezen ve insanları sömüren genelde pis olan çingenler nereli olur.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Memleketi yeri yurdu yoktur. Dilim varmıyor ama miiler ateığı denebilir.

Dünyanın en tehlikeli topluluğu olarak görüyorum onları. Bağlı oldukları bir yer yok, kimlik yok. Genelde dinsiz de olurlar. Bu durumda onları durduracak maddi manevi bir şey olmadığından her şeyi kolayca riske atarlar.

Erkekleri kadına değer vermez. Kadınlar erkek gibi küfreder. Büyğk küçük saymazlar.

Evleri de yoktur en basitinden. O an kaldıkları yerde birini vurup öldürseler basıp giderler. Kimse de ispat edemez.

Hayvanlar kadar rahat yaşarlar yani.

0|0
    0|1
    • Baya bir birim yapmis ve dolusunuz bunlara karsi. ama mantiginiz icin kutlarim sizi, tesekkür ederim 😊 belki bu sitede varlardir ne dersiniz.

• Olabilir. Ben sadece olanı söyledim onlara bir garezim yok. ;)

• Anladim 😊 tesekkür ederim eig sizin.😊

En İyi Erkek Görüşü

• Abi az önce annemi ameliyata almışlar kalp ameliyatina agliyodum burada sorunu gördüm gülme krizi geldi :D allah senden razi olsun moral verdin

0|0
    0|0
    • Allah saglık versin annenize. neden güldün ki bu kadar.:)

• Verdim geldi mi😊

• Adamsın.!

Kızlar Ne Diyor 11

• kuzey hindistan halkıdır aslen. ayrıntılı bilgiyi vikipedide bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Memleketlerini bilmemde kayseride gaziosmanin arka sokaklarinda dolular. Cocukken anneanneme gittigimizde sokaklarina giremezdik parmakliycaklar die😆😆

0|0
    0|0
    • hahaha korkuya bakar mısın.

• Ama parmakliyolardi milleti napalim. Bizi birak annelerimiz girmezdi o mahalleye. Allahtan yeni yeni binalar yapildi da temizlendi.

• valla ben giderdim parmağı sorun etmezdim kendime :)

• yersiz yurtsuz

0|0
    0|0
  • Ulkeleri yok

0|0
    0|0
  • çingenenin memleketi olmaz :D

0|0
    0|0
  • Romanya sanırım...

0|0
    0|0
  • Sinopluyum çingene diyolarr sen düşün :D belirsiz benceee

0|0
    0|0
    • Sinop a gittim ve tanidiklarim var, kendine haksizlik etme. iyi insanlardir

• iyilerdirr de birazcık cazgır flnız bölee laflarımızı pat pat pattt atarz falan ondan

• Anladim 😊 orada mi yasiyorsunuz.

• su an yaptigin cok kötü bişey. çingene bir çocukta normal bir ailede doğsa öyle olmazdi. cahillik ve yoksulluk kendi seçimleri değil.

0|0
    0|0
    • Bu soru neden yanlis anlasildi bu kadar anlamadim. ben tirnakcilik yapan ve eli ayagi tutuyorken dilenen cingenlerden bagsediyorummm

• Trakya trakya saygılar ☺

0|0
    0|0
    • bu da bir düşünce tabi. saygılar benden size iyi akşamlar..

• Trakya tabiki başka nerden olur ayrıca çingene değil ağır kaçıyor kaba romanların çok severim kendilerini ☺☺

• offf ya bu soruyu kaldıracağım ben yanlış mı sordum okuyan mı anlamıyor beni...

• Ne kadarda hadsiz bir insansın alnının teriyle soğuk sıcak demeden çalışan insanlar mı gözüne battı? çöp toplarken üstlerinin başlarının kirli olması mı sana battı? Onların üstü başı pis senin ruhun kirlenmiş yazık sana

0|0
    0|0
    • Ben onlardan bahsetmiyorum, lafini bil öyle konus insanlari ablukaya alip tirnakcilik yapan,2yasinda cocukla dilenen ve bu isi meslek haline getirmis insanlardan bahsediyorum. agir konusma ben konusursam altindan kalkamazsin...

• Sizi kırmak istemedim ama bugün çingenelerle ilgili karşılaştığım ikinci soruydu ne bileyim bazıları böyle dengesiz dengesiz konuşunca sana patladım gibi oldu kusura bakma 😊

• tamam, neyse olur insanlik halidir, ama biraz daha sakin olmaya calis bence. iyi günler dilerim 😊

• Turkiyede olur 😀

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Her yerse varlar valla :)

0|0
    0|0
  • Zamanında göçüp gelmişler, köken olarak soruyorsan ortadoğu, özellikle hindistan civarları. Şuanda nerde yaşadıklarından bahsediyorsan Avrupa'nın her yerinde dağılmış vaziyetteler, zira Türkiye'nin de öyle. Ege bölgesi, Trakya, Adana gibi yerlerde diğer yerlere göre daha fazlalar.

0|0
    0|0
  • Onlar lanetli bir topluluktur. .. Vatanı olmaz onların. .. Bulgaristan Romanya Ukrayna Türkiye Rusya ve hatta Almanya da bile var onlar. ..

0|1
    0|0
  • Romanız diyorlar be yaaa 😄

0|0
    0|0
  • belirli bir alanı yok.. En çok trakya ama

0|0
    0|0
  • ohh en sevdigim sorulardan biri bak simdi cingeneler aslinda karpat daglarindan gelmedir karpat daglari romanya ile ukrayna arasinda bir yerlesim yeri arapcada karpatlar diye telafuz edilir turkcede cingeneler avrupada romanlar derler

0|0
    0|0
  • her memleketten olur,

0|0
    0|0
Yükleniyor...