Babanız bugün 100tl verse napardınız?

Herkez Babasının verdiği 100tl yi Nasıl Harcamak ister. Kimler neler yapıyor nerelere para harcanıyor , müsrüflük ne kadar, tutucumuyuz hep beraber anlıyalım.

Güncellemeler:
. arkadaşlar siz yanlış anlamışsınız. soruyu dikkatle okursanız verse diyorum verdi veya aldınızmı veya hiç vermediginiz önemli degil... 100 tlniz var napardınızda diyebiliriz:)
Popülerlikmi arıyorsun burayaaa
Bugün verse Ne yapardınız:)))
Evet evet ne yapardınız?

0|0
2340

En İyi Erkek Görüşü

• babam rahmetli oldu ünüversite harçliık alırdım şimdi kendi kazancım var işim var
    çok şükür hepsi babamın sayesinde arrtık ben harçlık veriyorum kız kardeşime 26 yaşında ben artırk aile reyis oldum

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki üstüne koyar gider o gördüğm botu alırım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• BEn hiç para harcamam ya.

1|0
    0|0
  • harcasam şimdi de harcarım 100 lirayı ekstra 100 lira vermesine gerek yok verse bile atarım cebe arkadaşlarının yanında harcanmayı bekler

1|0
    0|0
    • çok dogru kararlar alıyorsun ama sendede bir boşa harcama arkadşlarının arasında zengin görünme havası hissettim bence gerek yok onların harcadıgı kadar harca

• ne alakası var ki daha yeni para yatırdı babam onun için 100 liraya ihtiyacım yok arkadaşlarının yanında harcanmayı bekler derken cüzdanımda duran diğer paraları kastettim yanlış anladın herhalde

• şu an param var dursun sonra harcarım :D

5|1
    0|0
  • Çok 100 tl var ama işe yaramıyorlar..

1|0
    0|0
    • piyasada cokda sende olduguna inanamadım : ) hadi var ama işine yaramaması neden altın filanmı kullanıyorsun

• kredi kartı genellikle.. Malum bütçeyi fazla zorlalamak lazım.. Bir de almayı çok ta istediğim bir şey yok. Her şey var ihtiyacım olan.

• İstemiyorum babamdan para :D

1|0
    0|0
  • hayatım boyuuca babamdan para almak nasip olmadı veriyorum ben

1|0
    0|0
  • Cebimde var zaten ne yapayım dolaşyırıyorum ihtiyacım oldukça harcayan biriyim param var diye gidip boş yere bir şeyler alıcak değilim varsa var batmıyor sonuçta durup dururken :D

1|0
    0|0
  • Kıyafet alırım :)

1|0
    0|0
  • Biriktirip karı çaarırdım assdfddsaaa

1|0
    0|0
    • : ) sizin tercecihiniz ama kendinizi fazla kaptırmayın yoksa ömür boyunca hep oralara kaptırısınız

• 50 sini bugün yer 50 sini kenara koyardım ;) ama 100 vericek baba bizde yok :D

1|0
    0|0
    • 100 verdigimiz zaman 200yüz istiyoruz belki ondan vermiyordur: ) 50sini birgünde yemekde gerekmez diye düşünüyorum günlük 50tlden daha aşagı calısan insnalar var

• 50 birgünde yenmez aslında zaten ama hiç öyle ben istemeden al sana 100 demedi derse o zaman yarısını harcarım çünki kolay kolay vermez öyle :D

• alkol alırım

1|0
    0|0
  • Hesabıma atarım

1|0
    0|0
    • 19 yaşında pek hesap düşünecegini düşünmüyorum. bence yalan söylüyorsun veya şu an sadece işine odaklanmışsın bir hedefin var ona ulaşana kadar bu kararı almışsın

• Hemen harcamam hesaba atarım ihtiyacım olduğumda harcarım dedim ne var bunda yaşla alakası yok bence

• Babam benden istiyor

1|0
    0|0
    • evet kimilerin babaları öyle malesef ama emin ol durumu olsa istemez.. tabi biryerden sonra alışkanlık yapıyor hiç çalışmıyorlar

• Viski alirim

1|0
    0|0
  • gce nba var 3 banko garanti yarına 490 tl yapardım onu onu harcardım ;)

1|0
    0|0
    • siz bu kafayla bir alır bir verir sonunda aldıgınızıda kople verip aynı yerde beklersiniz: )

• ben alıp vermezsem kim ekonomiye can vercek ;) şaka maka oluyo öyle arada ama cogu zman kazana tarafta oluyoz ^_^

• babamdan para almıyom alsam o parayla sgıara kıtap falan alırdım :D

1|0
    0|0
    • yaş 23 okuyosundur büyük ihtimal sigara parasını bile babana yıkmaya çalışmandan anladım: ) tabiki okul bitene kadar destek olması lazım ama durumu yoksa arkadşlar arasında sinyale devam: )

• Durumu var ama ben almak istemiyorum 😀

• Babamın bana 100tl vermesi için ben herşeyimi verirdim!

1|0
    0|0
  • üzerine 50 lira daha koyar bir pantolon alırım

1|0
    0|0
    • 150tl pantolona vermeye gerek yok bence üstüne yakıştırdıgın zmn 30tllik bile ayrı gösteriyor

• Hafta sonu iddaya basar 10 a katlardim :)

1|0
    0|0
  • O benden almasinda :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...