Babanız bugün 100tl verse napardınız?

Herkez Babasının verdiği 100tl yi Nasıl Harcamak ister. Kimler neler yapıyor nerelere para harcanıyor , müsrüflük ne kadar, tutucumuyuz hep beraber anlıyalım.

Güncellemeler:
. arkadaşlar siz yanlış anlamışsınız. soruyu dikkatle okursanız verse diyorum verdi veya aldınızmı veya hiç vermediginiz önemli degil... 100 tlniz var napardınızda diyebiliriz:)
Popülerlikmi arıyorsun burayaaa

0|0
23|40

En İyi Erkek Görüşü

• babam rahmetli oldu ünüversite harçliık alırdım şimdi kendi kazancım var işim var
    çok şükür hepsi babamın sayesinde arrtık ben harçlık veriyorum kız kardeşime 26 yaşında ben artırk aile reyis oldum

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki üstüne koyar gider o gördüğm botu alırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• BEn hiç para harcamam ya.

1|0
    0|0
  • harcasam şimdi de harcarım 100 lirayı ekstra 100 lira vermesine gerek yok verse bile atarım cebe arkadaşlarının yanında harcanmayı bekler

1|0
    0|0
    • çok dogru kararlar alıyorsun ama sendede bir boşa harcama arkadşlarının arasında zengin görünme havası hissettim bence gerek yok onların harcadıgı kadar harca

• ne alakası var ki daha yeni para yatırdı babam onun için 100 liraya ihtiyacım yok arkadaşlarının yanında harcanmayı bekler derken cüzdanımda duran diğer paraları kastettim yanlış anladın herhalde

• Çok 100 tl var ama işe yaramıyorlar..

1|0
    0|0
    • piyasada cokda sende olduguna inanamadım : ) hadi var ama işine yaramaması neden altın filanmı kullanıyorsun

• kredi kartı genellikle.. Malum bütçeyi fazla zorlalamak lazım.. Bir de almayı çok ta istediğim bir şey yok. Her şey var ihtiyacım olan.

• İstemiyorum babamdan para :D

1|0
    0|0
  • hayatım boyuuca babamdan para almak nasip olmadı veriyorum ben

1|0
    0|0
  • Kıyafet alırım :)

1|0
    0|0
  • Cebimde var zaten ne yapayım dolaşyırıyorum ihtiyacım oldukça harcayan biriyim param var diye gidip boş yere bir şeyler alıcak değilim varsa var batmıyor sonuçta durup dururken :D

1|0
    0|0
  • Biriktirip karı çaarırdım assdfddsaaa

1|0
    0|0
    • : ) sizin tercecihiniz ama kendinizi fazla kaptırmayın yoksa ömür boyunca hep oralara kaptırısınız

• 50 sini bugün yer 50 sini kenara koyardım ;) ama 100 vericek baba bizde yok :D

1|0
    0|0
    • 100 verdigimiz zaman 200yüz istiyoruz belki ondan vermiyordur: ) 50sini birgünde yemekde gerekmez diye düşünüyorum günlük 50tlden daha aşagı calısan insnalar var

• 50 birgünde yenmez aslında zaten ama hiç öyle ben istemeden al sana 100 demedi derse o zaman yarısını harcarım çünki kolay kolay vermez öyle :D

• şu an param var dursun sonra harcarım :D

5|1
    0|0
  • alkol alırım

1|0
    0|0
  • Hesabıma atarım

1|0
    0|0
    • 19 yaşında pek hesap düşünecegini düşünmüyorum. bence yalan söylüyorsun veya şu an sadece işine odaklanmışsın bir hedefin var ona ulaşana kadar bu kararı almışsın

• Hemen harcamam hesaba atarım ihtiyacım olduğumda harcarım dedim ne var bunda yaşla alakası yok bence

• Babam benden istiyor

1|0
    0|0
    • evet kimilerin babaları öyle malesef ama emin ol durumu olsa istemez.. tabi biryerden sonra alışkanlık yapıyor hiç çalışmıyorlar

• Viski alirim

1|0
    0|0
  • Babamın bana 100tl vermesi için ben herşeyimi verirdim!

1|0
    0|0
  • üzerine 50 lira daha koyar bir pantolon alırım

1|0
    0|0
    • 150tl pantolona vermeye gerek yok bence üstüne yakıştırdıgın zmn 30tllik bile ayrı gösteriyor

• babamdan para almıyom alsam o parayla sgıara kıtap falan alırdım :D

1|0
    0|0
    • yaş 23 okuyosundur büyük ihtimal sigara parasını bile babana yıkmaya çalışmandan anladım: ) tabiki okul bitene kadar destek olması lazım ama durumu yoksa arkadşlar arasında sinyale devam: )

• Durumu var ama ben almak istemiyorum 😀

• Hafta sonu iddaya basar 10 a katlardim :)

1|0
    0|0
  • O benden almasinda :D

1|0
    0|0
  • Sokağa çıkmak 50 lira. Bana bişey kalmazdı herhalde.

1|0
    0|0
    • hangi dolmuşa otobüse bir , niyosun giderken dilenciye paramı veriyorsun versen 5tl otobüse ver 5 tl de 10 tl başka napıyon sokakda: )

• onu hergün yapıyo da para yiyecek ama paragöz olmayan bir manita yapamadık

1|0
    0|0
    • hep paraya alıştırırsan konular ve yapacagınız herşey paraya yönelik olur beraberken parasız yapılcak şeyleri yapmayı daha cok tercih et ilk baştan beri böyle alıştır ben burada gezmeyi severim gbisinde emri vaki kelimelerde kullanabilirsin

• Bilemedim

1|0
    0|0
    • parayı cok harcıyanlar birisin eline gectikce harcamıssın o tür insanlar bazen ne yapcan yok agını bilemez çünkü şu an paran yok burdaki yazıylada olmayacagını bildigin için olumsuzluga düşmüşsün: ) ama dışarda birşey gördügün zaman onu almak için açlık başlar gibime geliyor: )

• Evet para versene :/

• Baba parası yiyecek yaşı geçtik canısı

1|0
    0|0
  • direk doktorunu ararım...

1|0
    0|0
  • içerdim :)

1|0
    0|0
  • gce nba var 3 banko garanti yarına 490 tl yapardım onu onu harcardım ;)

1|0
    0|0
    • siz bu kafayla bir alır bir verir sonunda aldıgınızıda kople verip aynı yerde beklersiniz: )

• ben alıp vermezsem kim ekonomiye can vercek ;) şaka maka oluyo öyle arada ama cogu zman kazana tarafta oluyoz ^_^

• Babam para vermez her seyimi kendim alirim cosirim yani 10 yasina kadarzalmistir banam ondan sonra hep kendim müsrifimdir parami hic tutamam

0|0
    0|0
  • ya baba manyak mısın der geri veririm :)

0|0
    0|0
  • Hayatta olsunda hiç birşey istemezdim :) be abla paranın gözü kör olsun ben ona 1.000 tl vereydim..

0|0
    0|0
  • Babamdan para aldığımı hatırlamıyom

0|0
    0|0
    • hep çalıştın yani kendi başınaydın. biryerde iyi ama aile sıcaklıgıda cok farklı ailen ilede arayı acma bence

• Yoo ailemleyim saten

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...