Hiç görmeyip sesine aşık olduğunuz ve gördüğünüz zaman hayal kırıklğı yasadığınız biri varmı?

soru çok basit telde konuştunuz ama görünce dumur oldunuğunuz biri var mı

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bir müşterim vardı 2 senedir ben ilgileniyorum işleriyle yanlız adamı hiç görmemiştim. şirketlerinde sıkıntı yaşadıklarki artık muhasebe müdürleri değil kendisi bizzat ilgilenmeye başlamıştı işleriyle. 27 yaşında ama nasıl bir ses tonu bir gün aramış sabhtan bir müşteri gelicekmiş diye haber verdi bizim kız. neyse aradım bir baktım bu adam ama bütün gün kafamda kurdum bu ses tonuna bir silüet çizdim ki hani az geliyodu o ses tonuna. neyse kapı çaldı bir kamil girdi içeri. ben şu şirketten filanca deyince şok.. neyse dosylarını teslim ettim adam gitti. yemek yapan ablamız vildan hayırdır dedi şaşkınlığımı gizleyememişim. abla dedim adamdaki ses tonunu şimdiye kadar hep vben duydum çok merak ediyodum ama keşke merak etsweydim bu ne böyleee.. :D ama sesine aşık olmak falan değil hayranlıktı

0|1
    0|0
    • bende o nun gibi bir hanıma asık olmuştum ses mükemmledi
      buluştum inanılmaz derecede itici asırı kilolu ve absürt bir hanım çıkınca
      dedimki güzel sesi varsa kesim bir b*k daha var diyerekten ses analizi yapmaktan vazgectim

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Antalyalı bir kız sesime aşık olmuştu beni çok seviyordu ama ben kıymet bilmez iflah olmaz bir budalaydım neler geldi geçti ben akıllanmam ya

0|1
    0|0
  • Yok ciddeb

0|1
    0|0
  • o kadar yokluk çekmiyorum allaha şükür :D sese aşık olmak nasıl bir rahatsızlık :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...