İsrail :'' İrana karşı Turkiye'yi korumaya haziriz '' dedi. Ve iliskiler tamamen normallesme yolunda. Ne dusunuyorsunuz?

http://www.sozcu.com.tr/2015/gundem/israil-ile-turkiye-anlasti-1011538/

Buyukelcilikler tekrar canlaniyor, anlasmalar tekrardan imzalaniyor. Zaten gizli muttefigimizdi de, simdi asiri dinci kisim dusman sandigi icin onlarin tabi boyle bir haber gormesi lazim :))))

• İsraille normallesmek cok iyi oldu
    50% (1)57% (4)56% (5)Oy Ver
  • Diğer ;
    50% (1)43% (3)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Savaş senaryolarında sıra taraf seçimine geldi sanırım Rusya, İran, v Türkiye, Abd, İsrail gibi kutuplaşmalar başladı. Her yapılan olaylardan sonra klasik olarak tehdit savurmaya devam eden kendilerini dünyanın tek hakimi zanneden Rusya ve İran bir gün gerçekle yüzleşecekler. İran bizim hiç dostumuz olmadı olmayacakta.

0|1
    0|0
    • kardesim ne diyorum biliyor musun şu israille birlesip ruslari yok etsek, amerika da irani haritadan silse falan :)))

• İçimdekileri okudun. Yani bu Rusya İran ikilisinin akıllanması gerekiyor ama az kaldı sonlarını hazırlıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zaman demişimdir; Araplar ve Farslar bize Yahudilerden daha büyük düşman.

Yahudiler yanımızda yer alır ama Araplar aynı safta olmaz.

0|1
    0|0
  • Belli olmaz israilin işi. İran zaten Osmanlı zamanından bu yana düşmanımız.

0|1
    0|0
    • aynen kardesim :) eyw yorumun icin artiladim kib knk

• Ben bilmem aktroll ler konuşsun..

0|1
    0|0
  • safmısınız ne siniz israil mi bizi irana karşı koruyacakmış biz onları koruyalım irandan çok komik

0|0
    0|1
    • israil bizim abimiz ya susssssssss :DAS:DASFjlasşjfgsdqgf

• hepsini biper atar bizi 1 haftada haritadan siler klajf:D

Yükleniyor...