Bu ankete mutlaka katılın?

İnternetten tanıştığınız kişi ile tanıştıktan sonra nekadar süre içinde buluşmabilirsiniz?
NEDEN

• Hemen
    4% (2)17% (13)12% (15)Oy Ver
  • 1 Gün
    2% (1)7% (5)5% (6)Oy Ver
  • 1 Hafta
    4% (2)25% (19)17% (21)Oy Ver
  • 1 Ay
    34% (17)29% (22)31% (39)Oy Ver
  • 1 Yıl
    14% (7)7% (5)10% (12)Oy Ver
  • Hiçbirzaman
    42% (21)15% (12)25% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
An itibari ile anketten çıkaracağımız sonuç kızlar ve erkekler ortak fikirdeler. Bir hafta veya 1 ay tercihi ağır gelmektedir. Bence gerçek olması gereken 15 gün sonra buluşma teklif etmek ve buluşmak bu iki taraf içinde en idealidir diye düşünüyorum.

0|0
16|38

En İyi Kız Görüşü

• 1 aydan aşağısı olmamalı. Daha doğrusu daha uzun bir süre bile olabilir. Karşındaki kişi ile arandaki ilişkiye bağlı olur.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben 1 ay dedim, huyunu suyunu az çok nelerden hoşlandığını filan o 1 aylık süre içerisinde "temel olarak" öğrenebiliriz ve o zaman buluşmaya değer biri olup olmadığını anlayabiliriz diye düşünüyorum. tabi ki buluştuktan sonraki süreç daha da çok önemli, asıl o süreç başladığında tam olarak tanırsınız karşınızdakini :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 37

• 1 yıl.

0|0
    0|0
  • Konuşmana bağlı sürekli konuşuyosan gün içinde 1 hafta olabilir

0|0
    0|0
  • Batı ülkelerde ve Kuzeyimizde aynı gün buluşuyorlar. Türkiyede nasıl oluyor bende merak ettim şimdi ☺

0|0
    0|0
  • Duruma gore gece tanisip gunduz bulustugum olmustu cok israr edince suphelendim ama yinede bulustum :)

0|0
    0|0
  • Bence 1 hafta gercek birini ariyorsan o kidiyi bulmak icin digerlerirle cok vakit kaybetmemek gerek insanlarin resimleri ya da kendinden bahsettikleri laik bir elestiri olmaz bence fazla kaybetmeden karsindaki kisiyi isteklerini ve yasam tarzini olcmek gerek

0|0
    0|0
  • Samimiyetine inandigim zaman...

0|0
    0|0
  • Ben ertesi gün bulusuyorum hemen :D kızlar hızlı valla hemen bulusak diyolar ajskal

0|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişen bir durum,1 ay dedim çünkü, sevgilim bu sitede tanıştım ve sonra onun yaşadığı şehire gittim. Çünkü aşk tam zamanında gelir ne bir gün önce ne bir ay sonra

0|0
    0|0
  • 1 ay ideal ;)

0|0
    0|0
  • 1 ay ile 6 ay arasında değişir

0|0
    0|0
  • Diyalogun çeşidine göre degişmekle birlikte, hemen görüşme imkanı varsa, oluşturabilriim.
    @Keremsertçe ricası üzerine...
    :)

0|0
    0|0
  • Güvenirsem Hemen olabilir

0|0
    0|0
  • 1 yıl sonra bence :D

0|0
    0|0
  • Hicbir zaman

0|0
    0|0
  • 1 ay işaretledim sanırım buna yakın olur

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman :D o kadar samimi yaklaşmıyorum :D

0|0
    0|0
  • hiç böyle bir şey buluşma olmadı

0|0
    0|0
  • Ben hemen buluşabilirim, benim için sıkıntı yok sonuçta erkek adamız ama kız açısından biraz zaman geçmeli evet. Gerçekçi olalım biraz :)

0|0
    0|0
  • Aradaki samimiyete ve güvene bağlı
    aynı gün görüştüğümde oldu 1 ay sonrada :D

0|0
    0|0
  • Eğer ilgimi çekmiş biriyse tanışırım tabi. Ne zaman dersen bugün de olur yarın da.

0|0
    0|0
  • Fark yapmaz bana. En fazla böbrekten oluruz 😂

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı eğer kız iyiyse ve yakınsak hemen buuşabiliriz. hem adrenalin olur ^^ :)

0|0
    0|0
  • Nerde olduğuna bağlı belki de hiç buluşmayabilirim

0|0
    0|0
  • güven meselesi bu ya ; zamanla tanıyarak; güvenerek.

0|0
    0|0
  • Bilmemki ole bir durum olmadi

0|0
    0|0
  • belirli bir zaman yok herkeslede buluşulmaz

0|0
    0|0
  • 1 ay tabiki. sonuçta neyin ne olduğunu az çok çözmem lazım kolay kolay kimseye güvenmemek lazım..

0|0
    0|0
  • yani şu an evde hasta olmasa boş bir otel odasında güzel olur yani boş vakitte iyi olur

0|0
    1|0
  • Hiçbir zaman. Böbrekler sakata gelmesin.

0|0
    0|0
  • ilk buluşma için1 hafta iyi bence.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...