Hastanede calisiyomuyuz izdivaca mi cikiyoruz belli degil bu insanlar ne yapmaya calisiyor?

Amcanin biri basliyo kizim sen nerelisin bizde elazigliyiz elazililarla oralilar iyi anlasir sonra baska bir teyze basliyo oglum var ziraat muhendisi bagimiz bahcemizde var sonra baska bir teyze yegenim var yeni mezun polis vsvs resmen fizik tedavi olmaya degil bizi evlendirmeye gelmisler soylerken hic mi uranmiyolar aceba cok merak ediyorum

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım bir hemşire kızımız bu gibi sorunlardan o kadar sıkılmıştı ki sahte bir yüzük takıyordu hastane içerisinde.

Türk insanı gerçekten anlattığınız gibi. İşinde başarılı ve bir mesleği olan insan görünce hemen işi izdivaç programına çeviriyor. Bu tür klişeleri biliyorsunuz. Hastalarla samimi olmamanız gerektiğinin de farkındasınız. Zaten hasta psikolojisi tek başına bir dert iken bir de bunlar çıkıyor karşınıza. O yüzden hastayla aranızdaki mesafeyi doğru ayarlamakla yükümlüsünüz.
    Yıllarca bana neler söylendi bir bilseniz. Onlar söylerken ben utanıyordum. Kendileri utanmıyorlar. Özellikle hastane ortamında etrafınıza gizli bir duvar çekmeniz sizin için faydalı olacaktır.

May the Force be with you
    #StarWars

0|0
    0|0
    • Ozel hastamede staj yapmaktayim hastayo bozsam olmyo mesafe koyuyorum yine olmuyo bir turlu beceremedim

• Durumunuzu az çok tahmin edebiliyorum. Eğitim sürecinize aşinayım.
      Sıkıldığınızın ve bunaldığınızın da farkındayım ama şu an yaşadıklarınız da eğitiminizin bir parçası. Hastalarla olan ilişkilerinizi rayına oturtacaksınız ama bu zaman alacak. "Beceremiyorum" demeyin. Daha doğru seviyede değil olarak düşünün. Bir süre sonra onları savuşturmayı öğreneceksiniz.

EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi anlıyorum sizi bende bir hemşireyim, yüzük tak yaşlılar parmaktaki yüzeğe önem veriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Nasıl bir saçmalıksa bu artık. Herkesin çocuğu kendisine tatlı görünüyor.

Seni oğluna alacakmış. Pehh!! Oğlu adam olsun önce de annesinin bu tavırlar içine girmesini engellesin. Gelip seni ve benzeri konumda çalışanları rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok.

Ben senin yerinde olsam terslerim. "Teyze söyle oğluna da gitsin bulsun birisine kendine, sana ne oluyor?" derim.

Allah akıl-fikir versin. Kara cahil toplum...

1|0
    1|0
  • :)) sohbet muhabbet olsun derken :D hemşirelerde taş gibi olunca ) boş bırakmak istemiyorlar demek ki

0|0
    0|0
    • Tas gibi degilim ki :)

• taş gibisin demek ki onlar için :)) hem hemşirelerin geneli taş gibi oluyor ))) belki siz istisna olabilirsiniz. )) :p

• Onu bilmem de hastane servisleri bence de aşk mekanı haline gelmiş.. Herkes birbirine yazıyor. hasta yakınları, sağlıkçılar, hastalar.. v. s. Sosyalleşmek için çok uygun mekanlar.

0|0
    0|0
  • Yani bu durum her yerde olabiliyor. Bende öğrencilik dönemimde bir markette part time çalışmaktaydım. Teyzenin biri sürekli markete gelip benimle sohbet ediyordu. Kızı varmış ondan bahsedip duruyor falan, neyse bir gün kızını getirmiş benimle tanıştırmak için. İşte konuşun görüşün dedi. Ben şok oldum, gerçekten insanlar bunların çok normal olduğu düşüncesinde heralde.
    İnsanları anlamak çok zor gercekten...

0|0
    0|0
  • Beğeniyorlar demekki seni bide hizmet sektöründe olunca bundan iyi eş olur mantığı yürüyor. Bende hastanede çalışıyorum kızını getiren teyzeler kızlarına beni göstererek ne gadar yahuşuhlu çocuk maşşallah uzun boylu sırım gibi diyip duruyo kız yerin dibinde tabi :D

0|0
    0|0
    • Banada hocalarin yaninda diyolar onlar gittikten sonra hocalar benimle alay edip yerin dibine sokuyolar

• Ben erkek olduğum için sorun olmuyor ama sende haklısın, bence bir yüzük tak ince seni rahatsız etmeyecek bişey, o zaman sorun yaşamazsın ;)

• Sen yol ortasında birini öpersin ayiptirderler ama seni yamamaktan asla çekinmezler o ayıp değildir ah şu yaşlılar

0|0
    0|0
    • Demi geri kafali bu yaslilae :)

• Hepsi denemez de o kendi çocuğuna birini bulmaya çalışanların bir çoğu oyle

• Aaa bizde konyalıyız abim var mühendis 😂
    Bide kuzen var oda helikopter pilotu 😂
    Yatlar kaylat hepsi var asdfghj 😂😂

0|0
    0|0
  • Seni guzel bulmuslar demekki :) ketegorilerden sec her aday sunandan foto alsan denk istedigini sec kizlarin cogu oyle degilmi.. gonlunuze goremi gidiyorsunuz.. kizlar hic erkeklerin cebi bos olani sectigi gorulmedi

0|0
    0|0
  • Kötü malın alıcısı çok olurmuş, anadolu insanı işte samimi sıcak olmaya çalışıyor, ondan bile totonuz kalkıyo ya..

0|0
    0|0
  • seks konuşulması daha mı iyi

0|0
    0|0
  • :D hakkınız var :) Allah sabır versin :)

0|0
    0|0
  • detaydaki ilk cümle birden gözümün önüne getirdi o ortamı.
    anında tiksindim

0|0
    0|0
  • tuhafmıs

0|0
    0|0
  • Nişanlıyım de geç bidaha birşey demezler :)

0|0
    0|0
  • Tek çözüm sanırım mesai saatlerinde yüzük takmak yaşlılar çok meraklı kız bumaya

0|0
    0|0
  • Bunda ayıp olan bişey yok sana kötü bişey teklif etmemişki çocuğuna hayırlı bir kısmet arıyor teyzelerimiz evet belki yaptığı abes ama seni beğenmiş gelini olarak görmek istiyor bunda utanılacak bişey yok

0|0
    0|0
    • Ya utaniyorum diyorum

• tamam bende bişey demedim niye kızıyosun bir yüzük tak parmağına olsun bitsin

• Bende elazigliyim:)

0|0
    1|0
  • İşte iken formaliteden bir yüzük tak iş çıkışı çıkarırsın. :)

0|0
    0|0
  • Yaşlıları üzmeyin.. onlar bize emekleri geçen büyük kahramanlar. Hastahanede napsınlar vakit geçirmek için sohbet ihtiyacı duyuyorlar.. Anlayışş lütfen

0|0
    0|0
  • demekki beğeniliyosun neresi kötü bunun

0|0
    0|0
    • Begenmek icin hangi kriterlerime bakiyolar aceba

• yaşlı amca teyze mantığı: işi var kızın hastanede (hemşire, ebe, dktr v. s) gelin adayı için 15000 adım öndesin. elinyüzün düzgün ve güzelsen bide oo tamamdır herkes seni kapmaya çalışır.

• Bosver be hacı gormusler senin gibi birni kacirmak isterlermi

0|0
    0|0
  • Hastaneyide altın gününe çevirmişler :D

0|0
    0|0
  • evliyim ben de

0|0
    0|0
  • parmakta yüzük yoksa radara yakalanmışsındır kanka :) idare et, kötü niyetli değiller..

0|0
    0|0
  • Bizde orf adetler boyledir

0|0
    0|0
    • Prfe adete bakale :) tedaviyi karistiriyorumsonra

• fizik tedavi bölümündemi çalışıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • e ne olmuskı

0|0
    0|0
  • Brn mesleksizim annem babamda söylemiyo yinede mi olmaz :D

0|0
    0|0
  • Lafini uzatmadan bizim oglana mikecek kari ariyoruz deseler en azindan daha durust olmus olurlar

0|0
    0|0
  • Bende tuncelliyim yakınız :) eczacılık okuyorum bekarimmm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sadece hemşirelere özel bir durum değil , belli yaşa gelmiş çoğu kız bununla karşılır , nişanlıyım de , arkadaşım var de, he de geç

0|0
    0|0
  • Hahaa valla benkm bir hemsire arkdam hastasiyla evlendi olabilio normal yani en cok vakti gecirdgn yer is yerindir is yerinden taliplerin olmasi cok normal bence bir cay ic :)

0|0
    0|0
  • Teyzelerin tek derdi çoxuklarını evermek takma kafanı olur öyle seyler 😂

0|0
    0|0
    • Hic sorma hocalarin yaninda yapiyolar bide utanmaktan sey oldugum yetmiyo gibi bide alau ediyolar

• Yukardaki arkadasın dediği gibi yuzuk takın sizde 😊

Yükleniyor...