Detayı okuyunn?

implant tedavisi oldum diş etimde 5 dikiş yanağımda 3 dikiş var. ağzımı açamıyorum çorba gibi sıvı şeyleri zar zor yiyorum ona rağmen evde ilgi yok ama erkek kardeşimin midesi bulanıyo diye bir ilgi bir ilgii.. bıktım bu ayrımcılıktan. kardeşim gelir bana el kol yapar bağırır çağırır, ben kızdığımda suç yine bende olur. patlamamak için zor tutuyorum kendimi!

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun. patlama sabırlı ol sakin ol. yaz numaranı buraya bu sefer de ilgiden patlarsın. 8şakaydı tabii) Genelde karadenizliler erkek çocuğu daha çok sevip ilgi gösterirler ya da doğu tarafı. ve eğer kardeşin çok küçükse ona daha çok ilgi göstermeleri normal..

0|0
    0|0
    • ben 20, o 14 yaşında. ben kardeşimi kıskanmıyorum yanlş anlaşılmasın kızdığım tek nokta anne babamın "o senin ablan biraz saygılı ol" demeleri yerine " sen ablasın bağırma, alttan al, ne bağırıyosun çocuğa" demeleri

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• çarp ikitane ağzına kızarlarsa kızsınlar onlar kızdıkça bikere daha çarp her kızdıklarında çarpsan 2 tane bak bakim karişıolarmı... çivi çiviyi demişler

0|0
    0|0
    • ya aslında kardeşimi çok seviyorum ailede kimi en çok seviyosun derlerse kardeşim derim. ama en ufak tartışmamızda (her kardeşin arasında olan) hemen müdahale ediyolar böyle davrandıktan sonra kardeşim cesaret aldı.. benim sinirim anne babama

• üniversite evime yakın ya o yüzden evden gidip geliyorum :D

• hadi yaaa oda çözüm olmadı sen git bir erasmus falan o zman :)

• Geçmiş olsun arkadaşım Allah şifa versin

0|0
    0|0
  • Neden sevilmediğini biliyor musun peki
    Bir fikrin var mı

0|0
    0|0
    • sevilmiyo değilim gerçekten arkadaş gibiyiz anne babamla. hatta bazı arkadaşlarım da kıskanır. bir örnekle anlatıcam, kardeşim bana bağırdığında bende ona bağırırsam gelip bana kızarlar. demesi gereken "oğlum, ablana saygılı ol" ama öyle yapmıyolar. ve en ufak laf tartışmamızda bile araya giriyolar. böyle yaptıkları sürece kardeşimin saygısı azalıyo. benim sinirlendiğim nokta bu. dikişlerim vs yazmıştım ya onu da şey olarak düşünüyolar ben büyüğüm ya başımın çaresine bakarım.

• beni gayet iyi anlamışsındır o zaman :)

• Anlıyorum anlamaz olur muyum
      Bak bu konu tamda senin değindiğin konu
      Yorumları oku özellikle
      Benim etiketim de var orda
      Ne yapabilirsin diyecek olsam
      Pek yok yapabileceğin birsey askında
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4308478-babalar-evlatlarini-esit-sever-mi

• patla gitsin kanka

0|0
    0|0
  • Patlamışsın zeten.

0|0
    0|0
    • onlara karşı patlamaktan bahsediyorum. bağırıp çağırmak gibi.

• Ufacık çocuğu kıskanıyorsun.

• çocuğu kıskanmak değil bu, . anne babamın yapmış olduğu davranışlar. ben kardeşimi çok severim. annemin kuzeni geldi geçen gün o bile dedi abla niye kızına kızıyosun o alttan alıyo asıl kardeşine bişey demelisin.. sürekli sen ablasın idare et. sen büyüksün alttan almadığın için haksızsın, sen büyüksün susucaksın, sen ablasın kızamazsın. ya küfür etti bir daha duymıyım dedim sanane dedi yine küfür etti bu sefer bağırdım, annemin tepkisi kardeşine düzgün davransana ne bağırıyosun. burada demesi gereken şey; oğlum, o senin ablan bir daha öyle şeyler deme

• insanın kendi kardeşinden nefret etmesi ve onu kıskanması ne saçma

0|0
    0|0
  • Kızma boşver. Susmak bazen en iyi cevaptır.

0|0
    0|0
    • nereye kadar susucam?

• Susarak en iyi cevabı verdiğini anladıkları ana kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...